انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :آقاجون بازجمعه شد ونیومدی...
نویسنده :اشک فراق

السلام علیک یاصاحب الزمان
سلام آقاجون.دیدی بازم یه جمعه ی دیگه اومد وبازنبودنت روبرخم کشید.وگفت هنوز زمین لیاقت اومدنت روندارهupload/Geryee
آقاجون شرمندتم.شرمندتم که هرروزمیگم اللهم عجل لولیک الفرج ولی اونقدرروسیاهم که توهمچنان باید درغیبت باشیupload/geryef
مهربونم یعنی الان توکجای این زمین خاکی هستی؟درچه حالی؟کدام خاک رد پای تورو لمس میکنهupload/Geryeeای کاش من بجای زمینِ زیرپایت می بودم.upload/Geryee
آقاجون دل سیاهم تنگه روی ماهتهupload/Geryee
میدونم حتی لیاقت دلتنگی برای توروندارم.
منوببخش آقاجون گفتارم باکردارم یکی نیستupload/Geryeeمنوببخش هربارپرونده اعمالم اومدزیردستت وآه کشیدی وبازمهربانانه برام دعاکردی به امیداینکه دفعه ی بعدی شاید بدون گناه وشاید کمتر ازگناه باشهupload/Geryee
نمیدونم روزقیامت چطورمیخوام روزقیامت سرمو جلومادرت زهرا س بلندکنم وبگم من بودم دل پاره تنت روباگناهانم خون کردم.upload/Geryeeمن بودم که با اینکه میدونستم مولام حاضروناظربراعمالمه ولی بازهم جسورانه به کردار ناشایستم ادامه دادم وبازهم دل فرزندت روشکستمupload/Geryee
آقا جون تروخدا آبروی ماروجلومادرت زهرا س نریز.تروخدا شکایتمون روپیش خدا ومادرتزهرا نبرupload/Geryeeبه بیچارگی مارحم کن.
ان شاء الله درست میشیم آقا.upload/Geryee
آقا میدونم بدم.میدونم روسیاهم.ولی آقاجون بخدا این دل سیاه من شمارودوست داره.upload/Geryee
به این جمعه هابگوبسه دیگه.هی اومدن ورفتن ولی خبری ازاومدنت نشدupload/Geryee
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کدام جمعهupload/Geryee
خدایا ماروببخشششششششششششششششش  وهدایتمون کن وماروبرای ظهورویاری آقامون آماده کن ودرظهور آقامون تعجیل کنupload/Geryee

006400;">بحق حضرت محمد وآل محمد ص آمین یارب العالمینupload/geryef