انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :گلايه يه جوون مدل فشن از بچه مذهبي ها!!
نویسنده :بلاغ مبین

ff8c00;">امام حسين مال ما هم هست!!
ff8c00;">کی گفته امام حسین فقط مال شماست ؟ اگه همه چی رو از ما گرفتین امام حسین رو که نمیتونین بگیرین ! اقا من دوست دارم موهام رو ژل بزنم سیخ سیخ کنم برم عزاداری …! حرفیه ؟ چرا شما ها به ما به چشم اجنبی کافر نیگا میکنین ! اقا اون طبقه هفتم بهشت با حور و پری هاش مال شما ! پیشکش اخلاصتون ! لابد تو پیلوت بهشت یه جایی برا ما پیدا میشه دیگه ! نشد تو پارکینگ ! اصن نشد صاف میریم جهنم تا تو بهشت بچه سوسول نباشه شما راحت به عشق و حالتون برسین !

ff8c00;">اقا ما عزاداریمون فرق میکنه باشما ! والله ما هم مسلمونیم منتها نه از جنس شما ! ایمانمون مثل شما غلیظ نیست ! ما رقیق الایمانیم ! فرق ما با شما اینه که شما میرین خودتون رو تیکه پاره میکنین واسه امام حسین اما ما عین شما سعادت نداریم ! ما دوتا شمع روشن میکنیم ! مادرمون یه قابلمه شله زرد میپزه خیرات میکنیم تو همسایه ها ! یه نوار مشکی میبندیم به بازومون ! دلمون که بشکنه دوتا قطره اشکم میریزیم ! مارو تو گور شما خاک نمیکنن که ! بخوانم بکنن ما نیستیم برادر ! ما خودمون زبون داریم اون دنیا جواب اعمالمون رو بدیم ! شما جوش نزنین !

ff8c00;">اقا من یه روز ریشم رو نزنم مریض میشم میفتم خونه ! عین شما نمیتونم ریش بذارم که ! حالا من اگه ریشم رو بزنم شعائر اسلامی به خطر میفته ؟ مگه ما به شما ها گیر دادیم که چرا قیافه هاتون اینجوریه اخه ؟ ماها دینمون یکیه اما راهمون و طرز فکرمون جداست ! اما امام حسین هم امام ماست هم امام شما ! اینو یادتون نره
ff8c00;">!چه بسا افرادی که با یک تلنگور از خریت به حریت رسیده باشند

گلايه يه جوون مدل فشن از بچه مذهبي ها!!

امام حسين مال ما هم هست!! قبول امام حسین مال همه است
کی گفته امام حسین فقط مال شماست ؟ اگه کسی هم گفته جو گیر شده.
اگه همه چی رو از ما گرفتین امام حسین رو که نمیتونین بگیرین ! شاید بیشتر چیزها رو خودتون از دست دادید
اقا من دوست دارم موهام رو ژل بزنم سیخ سیخ کنم برم عزاداری …! حرفیه ؟ بهتره به احترام امام حسین با ظاهری آراسته بریم تا امام ازمون ناراحت نشه، فکر کنیم اگه اینطور خدمت امام حسین برسیم ، چه عکس العملی دارند.
چرا شما ها به ما به چشم اجنبی کافر نیگا میکنین ! من که نگاه نمی کنم
اقا اون طبقه هفتم بهشت با حور و پری هاش مال شما ! پیشکش اخلاصتون ! لابد تو پیلوت بهشت یه جایی برا ما پیدا میشه دیگه ! نشد تو پارکینگ ! اصن نشد صاف میریم جهنم تا تو بهشت بچه سوسول نباشه شما راحت به عشق و حالتون برسین ! چرا برای بهشتی شدن تلاش نکنید؟ چرا بهشت رو میخاید راحت از دست بدید ؟ جهنم خیلی خیلی خیلی سخته .

اقا ما عزاداریمون فرق میکنه باشما ! چه فرقی داره ؟
والله ما هم مسلمونیم منتها نه از جنس شما ! مسلمانی یکسری اصول و قواعد داره و اسلام دینی واحد است و پیروانش یک گروه یه نام مسلمانان هستند ؛ چرا خودتون رو از مسمانان جدا می کنید؟
ایمانمون مثل شما غلیظ نیست ! ما رقیق الایمانیم ! ایمان خیلی ها غلیظ نیست ، مردم کوفه هم جزء با ایمان ها بودند اما با پولو وحشت ، ایمانشون خیلی کم و شاید از بین رفت . ایمانتون رو تقویت کنید
فرق ما با شما اینه که شما میرین خودتون رو تیکه پاره میکنین واسه امام حسین اما ما عین شما سعادت نداریم ! ما دوتا شمع روشن میکنیم ! مادرمون یه قابلمه شله زرد میپزه خیرات میکنیم تو همسایه ها ! یه نوار مشکی میبندیم به بازومون ! دلمون که بشکنه دوتا قطره اشکم میریزیم ! خوش به سعادتتون .
مارو تو گور شما خاک نمیکنن که ! بخوانم بکنن ما نیستیم برادر ! ما خودمون زبون داریم اون دنیا جواب اعمالمون رو بدیم ! شما جوش نزنین ! میدونید این یه راه برای از بین بردن "امر به معروف و نهی از منکر است" چیزی که یکی از اهداف امام حسین (ع) بود . این که می گن اعمال ما رو به پای شما نمی نویسند ، و یا ، خودمون جواب اعمالمون رو میدیم . راهی است برای کمرنگ کردن امر به معروف. میدونید که در همه مردم قوم لوط عذاب شدند و در جواب کسانی که گناه نکرده بودند ، گفته شد که شما امر به معروف نکردید. پس لطفا اینو نگید

اقا من یه روز ریشم رو نزنم مریض میشم میفتم خونه ! عین شما نمیتونم ریش بذارم که ! حالا من اگه ریشم رو بزنم شعائر اسلامی به خطر میفته ؟ به خطر نمی افته ، راحت باشید
مگه ما به شما ها گیر دادیم که چرا قیافه هاتون اینجوریه اخه ؟ ماها دینمون یکیه اما راهمون و طرز فکرمون جداست ! میدونید که تنها یک "راه راست " و یک "راه سعادت " وجود داره. چیزی که بارها در قرآن به آن اشاره شده ،"صراط مستقیم" یعنی راه راست است و هیچ جا نگفته" راه های راست" پس راه درست تنها یکی است و آن راه هم رسیدن به رضایت خداست . اگه دین اسلام را پذیرفتیم پس طبق قوانین و اصول آن رفتار کنیم
اما امام حسین هم امام ماست هم امام شما ! اینو یادتون نره ! اگه واقعا امام حسین امام ماست و ما پیروان واقعی این امام هستیم ، پس باید آنچه را او دوست دارد ، ما دوست داشته باشیم و آنچه او دوست ندارد ، ما هم دوست نداشته باشیم. پیرو بودن امام باید چیزی مثل امام علی و یا اصحاب نزدیک امامان و پیامبر باشه. سخته اما پاداش بزرگ و با ارزشی داره