انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :دلنوشته:امسال هم گذشت...وچه زود....
نویسنده :اشک فراق

800080;">           

به نام پروردگارمهربانم..

امسال هم باهمه ی تلخیا وشیرینیاش گذشت.هم میشه گفت چه خوب که گذشت هم میشه گفت چه بدکه گذشت.خوب گذشت چون لحظات تلخ زندگی می گذره واین یعنی میشه به فردای بهترامید داشت.میشه گفت بد چون یکسال دیگرازعمرم کم شد ویکسال ازفرصت باقیمانده کمتر.

درحالیکه نسبت به این یکسال وفرصتی که داشتم توشه ای ذخیره نکردم.پروردگارا نمی دانم دراین سال چه ها کردم وچقدر درجهت بندگی بهترتلاش کردم.ولی این راخوب می دانم که بسیارخطاکردم.وتوهم بسیارپوشاندی به امید بازگشت من.
چه بسا اگرصبرتودرعقوبت بندگانت نمیبود چه هاکه برسرمان نمی آمد.
پروردگارا یکسال به من هدیه دادی.می دانم امانتدارخوبی نبودم.
می دانم بسیارلحظه هایی غافل ازحضورمهربانت بودم وجسورانه درحضورت مرتکب اشتباه شدم.
وتوبازمهربانانه پوشاندی ودم نزدی.می دانم ازبنده ای که اشرف مخلوقات قرارش دادی وتمام کائناتت رومسخراو کردی که چنین انتظاری نداری.
ولی پروردگارم.مهربانم چیزی دربساط به جزشرمندگی ندارم آیا بازهم می پذیری؟آیا بازهم این خطاکاررا می بخشی به امید روزها وسالهای بهتر؟
پروردگارا قرآنت راکه می خوانم بسیارگفته ای وخدا بسیارآمرزنده ومهربان است.این جمله وجودم را ازشرم به آتش میکشد.
به این که می رسم زل میزنم به آیه ومی گویم قربانت شوم که بعد ازترساندن ومجازات و.... آخرش هم به مهربانی ات ختم می شود.
با منی میگویی آهای بنده ی من دردرگاه من نا امیدی راهی ندارد
اینقدرنا امیدنباش...اینقدر ناله نکن...
ومن شایدگستاخ تر ویاشایدهم امیدوارتر ازگذشته بی صدافریادهایم را اشک می ریزم.
مهربانم درمن چه دیدی که چنین مهربانی میکنی.
میشود تنبیهم کنی..مهربانم خجلم.شرمنده ام.بگذارکمی تنبیه شوم.
بگذار بدانم خشمی هم هست.بگذاراینقدرگستاخ وجسورنباشم.اینهمه مهربانی درقبال اینهمه خطای من...آخرچراااااااااااااااااااا
پروردگارا باهمه ی روسیاهم بازهم امیدوارانه به لطف وبخشش تو می گویم خطاهایم راببخش وبه امیدفرداهای بهتر کمکم کن تا بهتروبیشتربه قرب تونزدیک شوم وآنی مرا به خودم وامگذار.کمک کن درسال جدید شرمنده ی خودت وحضرت فاطمة سلام الله علیهانشم.
یکسال گذشت وتنهاتومیدانی مولایم امام زمان عجل الله کجاهابودوچه کردودرچه حالی بود.چقدرتنها بود وچقدرغریب میان انسانها گذرکردوکسی اورانشناخت.آری تنهاتومیدانی..
یکسال دیگرهم بدون امام زمان عجل الله گذشت..
یکسال دیگرباتمام بدیهاوخوبیهاش گذشت.
هرطوربود گذشت وگذشت وگذشت..
این را می دانم مابین این گذشت وگذشتها خیلیا ازشادی دورشدند خیلیاهم غمهاشون به آخررسیدوخیلیاهمچنان ادامه دارد..
پرودرگارا بخاطرتمام داده ها ونداده هایت شکرگزارم..
پروردگارا باهمه ی بی آبرویی ام تورابه عزیزان وآبرودارن درگاهت قسم میدهم هرکس ازبندگانت درجای جای این کره خاکی دچارهرنوع دردی هست وهرحاجتی داره اون روبرآورده بخیربگردانupload/63
سال جدید روسال فرج امام زمان عجل الله وحل تمام گرفتاریهاقراربده.upload/63
آمین یارب العالمین..
800080;">دوستت دارم مهربانترینم.
دوستت دارم خالق یکتای من.
دوستت دارم پروردگاربی همتای من..