انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :کی دوست داره چی عیدی بده ؟ (کسانی که دوست دارند عیدی بدند و بگیرن بیان لطفا)
نویسنده :بانوی آفتاب

fff0f5;">                       

سلام دوستان

fff0f5;">در این تاپیک دوست دارم هر کی دوست داره عیدی بده بگه و اینکه چی میتونه عیدی بده به بچه های

انجمن  رو هم بگه(عیدی میتونه خوندن چند خط دعا یا

fff0f5;">قرآن باشه یا اینکه یه دور صلوات .. یا حتی مادی باشه...) یا میتونه یه قالب فوق العاده و جدید برا انجمن  یا یه مولودی زیبا باشه...

ff0000;">مثلا من از خودم و همسرم شروع میکنم

به هرکدوم از بچه ها که دوست داره و مایله یه شارژ 2000 هدیه میدیم (هر کی مایل بود توی

خصوصی من پیغام بذاره که خطش ایرانسله  یا همراه اول تا کد شارژ رو براش بفرستم)

fff0f5;">خب عیدی من و همسرم  این بود 

fff0f5;">و بقیه دوستان هم بیان و بگن چی دوست دارن عیدی بدند

fff0f5;">البته عیدی ها مینونه به تعداد محدودی باشه.

ff0000;">fff0f5;">(مدت اعتبار این پست هم تا اذان مغرب روز عید غدیر هستش)upload/ali20

عیدتون مبارک
fff0f5;">           
fff0f5;">                  

تا که بر لب نامت ای زیباترین، می آورم

ff0000;">fff0f5;">آسمان ها را تو گویی بر زمین می آورم

fff0f5;">تو طلوع آفتابی، من اذان مغربم

fff0f5;">زیر لب نام امیرالمؤمنین می آورم

fff0f5;">دوستان عزیزم این روز رو تا میتونید به شادی سپری کنید و جشن بگیرید و  اقوام و آشناهاتون یا فقرا اطعام کنید چرا که در روایتهای متعددی درباره غذا دادن و افطاری دادن در این روز پر شکوه داریم. امیر المومنین (ع) ضمانت کرده است هر کس برای خدا در روز عید غدیر وام دهد خداوند چند برابر به او خواهد داد و  در روز غدیر بهترین لباس خود را بپوشید-عطر بزنید-به فرزندانتان هدیه دهید و بهترین غذای سال خودتان را بخوریدو امیرالمومنین علی (علیه السلام)ثواب یک نفر اطعام در شب غدیر را برابر ثواب اطعام یک میلیون  پیامبر دانسته ثوابی که برای اطعام در هیچ زمان دیگری ذکر نشده است...
fff0f5;"> (fff0f5;">المراقبات، ميرزا جواد آقا تبريزى، ص .256fff0f5;">)

.
ff0000;">fff0f5;">تا حبّ علی و آل او یافته ایم

fff0f5;">کام دل خویش مو به مو یافته ایم

fff0f5;">وز دوستی علی و اولاد علی است

fff0f5;">در هر دو جهان گر آبرو یافته ایم

در ضمن فراموش نکنیم بهترین عیدی که میتونیم به امام

عصرمون(امام مهدی عج) بدیم

ترک گناهانمونه

التماس دعا