انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :علی مطهری فیلتر شد //صوت جلسه ی بحث برانگیز مجلس
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام بعد از جلسه ی جنجالی روز 21 دی 
روز بعد یعنی 22 دی من  دنبال فیلم این جلسه بودم و یه سری هم خواستم برم سایت علی مطهری که باز نمیشد ، فیلتر فک نکنم باشه چون صفحه ی پیوند ها باز نمیشه و یه صفحه دیگه میاد

اما تویه ویکی پدیا توضیحات و مشخصات علی مطهری فیلتر شده ، این فیلتر هم جدیداً  و به احتمال زیاد روز بعد از اون جنجال اتفاق افتاده

حالا باید دید وضعیت سایت علی مطهری به کجا میرسه ؟ قبلا یه بار فیلتر کردن سایتش رو اما بعد از 2هفته باز رفع فیلتر شد و به احتمال زیاد باز هم فیلتر بشه ............ 

چند روز پیش هم زنگ انتخابات مجلس زده شد و حالا هم باید دید آیا مطهری رای میاره با این موضع گیری هاش یا نه و سئوال مهم تر اینه که آیا اصلاً شورای نگهبان مطهری رو تایید میکنه برای کاندید شدن ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ مطمئناً شورای نگهبانی که رفسنجانی رو رد صلاحیت کرده اگه تشخیص بده مطهری صلاحیت نماینده شدن رو نداره  میتونه به راحتی ردش کنه 

من هر جا گشتم نتونستم فیلم اون جلسه رو گیر بیارم و تلویزیون هم به طور کوتاه نشون داد، اما صوت سخنان مطهری که باعث شد مجلس تعطیل بشه  اینه ، این صوت رو از باشگاه خبرنگاران جوان دانلود کردم 

حالا بعضی ها میگن هو کشیدن و دوووو دوووووووو گفتن و اجازه ندادن به حرف زدن کسی که مثل خودشون نماینده هست درست نیست و مطهری هم مثل بقیه نماینده مردم هست و باید بتونه نظرش رو بگه

بعضی ها میگن مطهری نباید با حرفاش جنجال به پا کنه و از تریبون مجلس برای تبلیغ یه عده ای که باعث آشوب شدن استفاده کنه و مهم تر از همه باید مصلحت نظام و کشور رو هم در نظر بگیره و چون نماینده هست نباید هر حرفی رو دوست داشت در هر جایی بزنه