انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :اکبر صالحی : افتخار میکنم آقای ظریف در راس امور دیپلماتی است این تقدیر الهی بود
نویسنده :احسان فقط خدا

رئیس سازمان انرژی اتمی در هنگام ورود به کشور و در نشست خبری  تصریح کرد: آینده را بسیار روشن و تابناک می‌بینم.

علی‌اکبر صالحی با اشاره به اینکه فرصت زیادی وجود خواهد داشت که درباره جزئیات آنچه گذشت با مردم صحبت کنیم افزود: ابتدا می‌خواهم به سهم خود از مقام معظم رهبری تشکر کنم، از حمایت‌های رئیس جمهور و پشتیبانی‌های ملت که گروه مذاکره‌کننده با اتکا به خداوند متعال و برخورداری از این پشتیبانی‌ها توانست با قدرت، سرافرازی و عزت و سربلندی، دستاوردهای چشمگیری به دست آورد.

0000ff;">وی گفت: به عنوان یک هموطن افتخار می‌کردم که می‌دیدم برادر بزرگواری مانند آقای ظریف با درایت کامل و برخورداری از تجارب چند دهه که در سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه بود، این تقدیر الهی بود که در چنین زمانی چنین شخصی در رأس دیپلماسی کشور باشد که بتواند با همت و تجارب خود، این ملت را از این گردنه‌ها به زیبایی عبور دهد.

صالحی افزود: ما پس از انقلاب اسلامی یک بار دیگر شاهد طلوع خورشید علم و فناوری و چالش‌های سیاسی جمهوری اسلامی در این عرصه هستیم.

وی گفت: ما می‌رویم و بر سکوی پرش قرار گرفته‌ایم چه در تعاملات بین‌المللی و چه درخصوص مسائل تکنولوژی، فناوری، تجارت و اقتصاد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از این به بعد در فضای دیگری سیر خواهد کرد افزود: همه این دستاوردها محصول مقاومت‌ها، استقامت‌ها، رشادت‌ها و خون شهداست که امروز سربلند در مقابل قدرت‌های جهانی ایستادیم.

صالحی با اشاره به اینکه یک طرف میز، ایران و طرف دیگر شش قدرت جهان است ادامه داد: ای کاش روزی به طور تصویری یا گفتاری برای مردم شرح داده شود تا مردم بیش از این احساس غرور کنند و هر قدر احساس غرور کنند باز هم جا دارد.

وی افزود: از اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران که همراه تیم بودند و تا صبح بیدار بودند تشکر می‌کنم.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: این نصرت الهی وعده‌ای است که خداوند متعال به مردمی داده است که قدم در راه کسب رضای او گذاشتند و آنانی که گفتند خدایی جز خدا نیست و قدرتی جز او نیست و استقامت بر این امر کردند، صاحب قدرت و عزت و سربلندی هستند که این عزت و سربلندی را به ملت بزرگ ایران تبریک عرض می‌کنم.

گفتنی است؛ وزیر امورخارجه، رئیس سازمان انرژی اتمی و دیگر اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان پس از 9 روز رایزنی فشرده در لوزان سوئیس صبح امروز از طریق فرودگاه مهرآباد وارد تهران شدند.

باشگاه خبرنگاران

این عکس رو از اینستاگرام عراقچی پیدا کردم 

همین آقای عراقچی در مصاحبه ای میگه در حال حاضر  آقای ظریف  بهترین فرد برای مذاکره  هست

آقای منصوری (اولین فرمانده سپاه ) میگه قوی تر از ظریف برای مذاکره نداریم

این ظریف همه رو داره به ستایش از خودش میکشونه خخخ به جز من و اقای خاص (فردوسی پور) که در بدترین شرایط ازش حمایت کردیم با کلی فیلم دانلود کردن  از خبرگذاری ها جواب سوء تفاهمات رو دادیم و باید هوامون رو داشته باشه خخخ (شوخی بود) آقای قلعه نوعی هم گفته بود بازیکنان خارجی میترسن بیان به ایران و اقای عراقچی و ظریف موفق شدن نگاه دنیا رو به ایران عوض کنن 
حمایت مردم از نماینده هاشون و حمایت مقام معظم رهبری از مذاکرات به قول ظریف بزرگترین پشتوانه  بوده

فقط مذاکرات رو جناحی نکن و یه عده نگن ما ما گروه ما این کار رو کرد خوب هست که غیر ممکن است و مطمئناً یه عده از سیاسیون هنوز میگن مذاکره بد بود و است خواهد بود و یه عده میکوبن که مذاکرات از طیف سیاسی ما است / در حالی که در مذاکرات هم آقای صالحی وزیر خارجه ی سابق هم آقای عراقچی مذاکره کننده ی سابق هم آقای ظریف وزیر خارجه فعلی و مذاکره کننده ی ایران در دوره های قبلی  حضور دارن 
در کل دم آقای ظریف و نماینده هامون گرم که نگاهشون ملی است نه جناحی  ختم کلام خخخخ