انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :مادرم روزی هشتصد و شصت و هفت هزار بار می گوید ازدواج کنم!
نویسنده :حریم قدس

800000;">مادرم روزی هشتصد و شصت و هفت هزار بار می گوید ازدواج کنم!

006400;">مادرم روزی هشتصد و شصت و هفت هزار بار می گوید ازدواج کنم!... و بی شک اگر من روزی با مردی ازدواج کنم که با هم به مهمانی های احمقانه ای برویم که مردان یک طرف جمع شوند و از سیاست و کار و فوتبال بگویند و زنان یک طرف دیگر جمع شوند و از پدیکور و مانیکور و انواع و اقسام رژیم غذایی و ساکشن و پروتز لب و ....و جوک های ........و چگونگی شوهرهایشان در .....و سریال های ترکیه ای ماهواره و.........حرف بزنند، خودم را آتش می زنم!!!

800080;">مادر من، عزیز دلم، اگر مردی را پیدا کردی که با من به تئاتر دیدن و کنسرت رفتن و فیلم دیدن و آهنگ های (غیر پاپ) دانلود کردن و شعر و کتاب خواندن و کافه رفتن و شب گردی های بی هوا و سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی از این دست زد، و آنقدر به با هم بودنمان ایمان داشت که به زمین و زمان و هر پشه ی نَری که از دور و برم رد می شود گیر نداد، و به من احساس "رفیق" بودن داد و نه تنها احساس "زن" بودن، طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه مان حسودی شان شد و مجبور شدیم برای چشم نظرهایشان هر روز اسفند دود کنیم، آن وقت شاید یک فکری برای رسیدنت به آرزویت کردم!..
800000;">من نظری ندارم شاید دختر منم همین فکر رو داشت شاید upload/0 (1)