انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :خدا بین زن و مرد فرق گذاشته.... ما چه گناهی کردیم زن شدیم ای خداااااااا
نویسنده :محمد110

دوستای منتظر یه شبهاتی هست که تو سایت های ضد اسلام خیلی مشهوره و به طرق مختلف میکوبن تو سر ما بچه مسلمونا وبیشتر شیعه ها

سعی کردم شبهات مهمش رو جدا کنم و با حالت داستان وبعضا کمی طنزجواب بدم
از دوستانم خواهشمندم اگه میبینن جواب شبهه چیزی کم داره  یا نکته ای باید گفته میشده
بگن تا اگه خواست این متن  جایی دیگه مثل وبلاگ  استفاده بشه بدون اشکال باشه
.
.
.
.
.
.

می گفت اسلام همش بین زن و مرد فرق گذاشته حتی تو ارث ، مثلا یه زن چرا باید نصف مرد ارث ببره ایا این توهین به زن نیس؟؟ عدالت خداتون کجا رفته؟؟!

عالم بزرگوار گفت: دوست من از چند تا نکته غافل شدی

1-معلم عادل کسی نیس که به همه دانش آموزان یه نمره بده، بلکه اونی عادله که نسبت به شرایط هر کس نمره واقعیش رو بده پس عدالت به معنای تساوی نیس

2-وقتی مرد و زن با هم ازواج میکنن مرد یه وظایفی داره که زن نداره

الف-مهریه حالا هر چقدرم زیاد باشه باز مرد چشمش در بیاد و اونو بده
ب-نفقه: خرجی زن و بچه ها تازه اگه زن بگه تو خونه کار نمیکنم وظیفه مرده خدمتکار بگیره
ج -دیه: در برخی شرایط اگه کسی به قتل رسیده باشه بر خانواده قاتله که دیه رو به مقتول بدن و این فقط به مردای خانواده قاتل بر میگرده نه زنها
د-حتی زن میتونه در مقابل خدمات به بچه مبالغی شرعی رو از شوهر مطالبه کنه و مرد هم دندش نرم بده

دقت کن، همه اینا فقط از جیب  مرده میره و زن میتونه پولش رو پس انداز کنه

در نتیجه اگه دارایی های زن رو بسنجیم(با توجه به اینکه مسئولیت کمتری نسبت به مرد داره)  میفهمیم خدا عند عدالت رو رعایت کرده
باز نگین زن از صبح تا شب تو خونه جون میکنه گفتم اصولا جون کندن وظیفه مرده زن لطف میکنه پول  یا کارگر نمی گیره   حالا همه اینا رو کنار هم بذاری خداییش میفهمی زن از مرد بیشتر سود میکنه

واین هیچ ظلمی در حق زن نیس....