انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :اعتراف به قتل بيش از 100 نفر توسط يك خواهر و برادر شیرازی
نویسنده :بلاغ مبین

اتفاقي عجيب در شیراز
آخرین خبر:اعتراف به قتل بيش از 10 نفر توسط يك خواهر و برادر شیرازی
تاریخ انتشار: 94/03/11 17:25
ماجرا را از خواهر سراغ مى گيريم كه دختر دانشجوى دانشگاه آزاد شیراز كه بعلت زيبايى خاص ظاهرى مورد آزار و اذيت خيابانى چند همدانشگاهى قرار مى گيرد.
ادامه مطلب را از زبان همان دختر دانشجو بازگو خواهيم كرد.
دختر دانشجو : من دانشجو رشته مديريت هستم و اصالتا بوشهری
بعلت زيبايى خدادادى كه دارم تو جامعه بيشتر مورد آزار و اذيت هستم تا توجه!.
عده اى از دانشجويان همدانشگاهى رشته عمران دانشگاه آزادشیراز به همين علت مزاحمم مى شدند و از طريق تلفن موبايل يا حتى شبكه هاى اجتماعى تهديد به آزارواذیت میکردن درصورت عدم مواقت خواسته هاشون مى شدم!.
بعلت ترس از حرفاشون موضوع را پيش برادر بزرگم درميان گذاشتم و با ناراحتى و عصبانيت شديد داداشم مواجه شدم
و……
با تصميم داداشم نقشه كشيديم كه مثلا من با خواسته هاى دانشجويان مزاحم موافقت كنم.…
همين هم شد….
قرار گذاشتيم آنها جمعه ارديبهشت سال 92 به منزل ما بيايند
و ……
داداشم داخل يكى از اتاق ها پنهان شده بود.
با ورود به خانه من نفر به نفر آنها رو به اتاق كه من و برادرم بوديم صدا مى كردم و برادرم هركدام رو به نوبت با چاقو به قتل مى رسانيد.…!!!
……گروه تجسس آگاهى و خبرنگاران جوياى جنازه ها مقتولين بوديم كه دختر با گريه نقل كرد كه جنازه مقتولين به کوههای اطراف شیراز برده شده و آنجا انداخته مى شد.!
گروه تجسس آگاهى نيرو انتظامى شیراز اعلام کرد كه ما در دو سال پيش چندين بار به منزل قاتل يا قاتلين مراجعه كرديم و هيچگونه مورد مشكوكى برنخورديم…!!!
… كه در اين حال دختر دانشجو به مورد عجيب و نادرى اشاره كرد!!!
وی گفت: ما ديوارها و فرشهارو يكبار شستيم آنهم با كف كم و با مصرف آب كم!!!
ما خبرنگاران و گروه تجسس پليس آگاهى شیراز به اتفاق پرسيديم: با چى شستید که هیچ اثری بجا نمانده؟؟؟!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دختر گفت با گلرنگ ...
0000cd;">حالا همه باهم :upload/ok