انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :وصیت نامه شهید محمد وارسته
نویسنده :یاسی

ff0000;">بسم الله الرحمن الرحیم
ff0000;">اللّهم اجعل محیای محیا محمد وآل محمد و مماتی ممات محمد وآل محمد
خداوندا ترا سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری به زینب را به من عطا فرمودی ،اگرچه نتوانستم تا کنون خدمتی به جامعه مان انجام دهم ولی با همه وجودم و با خون ناچیزم یک وجب از خاک ایرانم را که سرزمین امام زمان علیه السلام است پاسداری کنم. و چه افتخاری بالاترازاینکه پاسدارقرانم. این جنگ ادامه دار خواهدبود لذا همه باید از انقلاب هیچ توقعی نداشته باشیم (کل یوم عاشوراکل ارض کربلا) بعد از من قیام اباعبدالله را بپای دارید که چشم مستضعفان جهان به این انقلاب حسینی است. خداوند انشالله وجودپربرکت امام را درکف عنایت خودتا ظهور امام زمان (عج)مستدام بدارد(انشاءالله) ازمصائب ومشکلات نهراسیدو تنها متکی به خداباشید همه ی لحظات زندگیتان راذکر خدا گویید.که اوازهرکسی به شما نزدیک تر است. دعاهای هفته وزیارت عاشورارابخوانید.سلامتی امام امت،رهبرعزیزمان وپیروزی رزمندگان اسلام و شفای عاجل مجروحان انقلاب وتجلّی نورعشق به خدا درقلبهایمان رامسئلت نمائید.
واما فرزندانم ، در راه تربیت فرزندانم نهایت کوشش را بفرمایید که اجرشمادرنزدپروردگارتان مضاعف است. به آنها بگویید که پدرتان ازشما انتظار پاسداری از دستاوردهای حاصل عمر عزیزامام خمینی را دارد.
ff0000;">در خاتمه همه شما رابه خداوند متعال می سپارم و توفیق پیروزی ازبلاهاوفتنه ها و امتحانات الهی را دارم.

ff0000;">                        چهارشنبه تاسوعای اباعبدالله الحسین علیه السلام
                            پنجم آبان 1361        محمد وارسته