انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :تقدیم به زیباترین و مقدس ترین واژه......
نویسنده :پونه

بهترين نعمت تو دنيا مادر
4b0082;">مادر واژه‌ای مقدس و ستودنیست در همه جای دنیا. اما در ایران روز مادر تنها کلمه مادر نیست بلکه نشان دهنده شخصیت‌های بزرگی مثل 008080;">حضرت فاطمه است که فاطمه فقط یک کلمه نیست فاطمه‌زهرا (س) سیده نساء العالمین است . بانوی عصمت و طهارت .
4b0082;">حال میشود که یاد مادر نبود. مادری که همیشه به یادت هست . بهترین شنوای درد دل ها . بهترین کسی که میتونه درکت کنه . بهترین موجودی که گریه هات براش معنای خاص داره. بهترین تسکین دهنده .یک شاخه گل رز همین کافی است که تمام بدی‌هایی رو که کردی فراموش کنه .
4b0082;">تا حالا مادرتون تو شیطونی‌هاتون شریک بوده ؟ وقت دفاع که میرسه متوجه شدین چطور با نگاه پر از لبخندش و با گوشه چشم بهتون نگاه میکنه .
4b0082;">شیرین ترین بوسه ، بوسه مادر 
4b0082;">یادش بخیر بچگی مون خاله بازی، ماشین بازی، که همیشه مادرمون هم بازیمون بود. چرا گذشته، همین حالا بلند بخند به مامان نگاه کن ببین چطور بهت نگاه میکنه و بی اختیار اونم لبخند میزنه . من  بلند خندیدم و مادر لبخند پر مهری نثارم کرد که زیباترین لحظه زندگیم ثبت شد.
4b0082;">b22222;">مرا به کعبه چه حاجت طواف میکنم مادری را که برای لمس دستانش هم باید وضو گرفت .
4b0082;">ماهایی که زیر سایه مادر زندگیم میکنیم باید قدر مادر رو بدونیم مادر واژه ای وصف نشدست . همین حالا دستان پر مهرشو از صمیم قلب بوسه بارون کنیم . و با تمام وجود بگیم که چقدر دوستش داریم .
4b0082;">خیلی ها هستن  که از وجود پر مهر مادر محرومن شما هم کوتاهی نکنین برای شادی روحشون فاتحه‌ای مداوم و دسته گلی  و دیدار با مادر.
4b0082;">تا حالا فکر کردین اگه مادر نبود چه میشد؟ اگر مادر نبود مهربانی معنا نداشت محبت واژه غریبی بود. اگر مادر نبود دلشوره‌هاو نگرانی‌ها را چه کسی از بین میبرد؟ اگر مادر نبود چه کسی میگفت تو پیشرفت کن من هواتو دارم اونم محکم؟ اگر مادر نبود وقت غم و غصه  کی اشکتو پاک میکرد؟ اگر مادر نبود چه کسی تحمل دلتنگی‌ها و گرفتاری‌های  ما رو داشت ؟ اگر مادر نبود چه کسی همواره دعای خیر بدرقه راهمون میکرد؟ و اگر مادر نبود ......
4b0082;">اگر مادر نبود ما نیز نبودیم، پس قدردان مادر باشیم دل مادر مثل شیشه ی نشکنه، قشنگ و براقه و داخلش دیده میشه و با وجود اذیت بچه ها باز دوستشون داره و دلش نمیشکنه ولی مواظب باشیم به این شیسشه نشکن خط نندازیم تا زیبایش حفظ بشه .

b22222;">مادر ! به پاس آنچه به من داده‌ای، به ستایش محبت‌های بی‌اندازه‌ات، و به وسعت همه خوبی‌هایت دوستت دارم

بدون شرح
نویسنده : پونه

b22222;">بدن انسان می‌تونه تا 45 واحد درد رو تحمل کنه 
اما زمان تولد یک زن تا 57 واحد درد رو احساس میکنه
و این معادل شکسته شدن همزمان20 استخوانه!!!

000000;">ffff00;">.....مادرتونو  دوست  داشته  باشین