انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :نام معلم کلاس اولت چی هست ؟ ؟؟ با اجازه آقا آدمین چنتا عکس از زمان مدرسه خودم
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام خدمت همه دوستان

معلمه کلاس اولتون رو یادتون هست ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ 

من معلم کلاس اولم آقای آهن جیگر بودن البته من 6 سالگی رفتم مدرسه و وسط های سال دیگه نرفتم مدرسه (( دقیقا یادم هست درس آن مرد در باران آمد بودیم  که مدرسه رو رها کردم))

سال بعدش هم معلم کلاس اولم آقای شعبان بودن

شما اسم معلم کلاس اولتون کی بوده ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟  ؟؟ 

با اجازه ff0000;">آقا آدمین عکس چنتا از معلمای عزیزم رو میزارم

اونایی که صورتشون رو سیاه کردم مجرم نیستن هاااااااااااااااا هم کلاسی هام هستن خخخخخخخ فک نکنین قاتل هستن خخخخ
این عکس کلاس چهارم دبیرستانم هست ((3سال پیش))
ایشون معلمه ریاضیات اول دبیرستانم/ هندسه دوم دبیرستانم / ریاضی سوم دبیرستانم و  معلم حساب دیفرانسیل چهارم دبیرستانم بودن (( آقای نظری )) بهترین معلم دوران تحصیلم

اونی که دورش یه دایره قرمز کشیدم زلزله کلاسمون بود/ اسمش احمد هست و میره دانشگاه آزاد / دولتی قبول شد اما نرفت// نامرد الان یه ماشینی داره از اون خارجکی ها .... همون زمان هم پولدار بود اما هیچ کدوم از بچه ها نمیدونستن تا پارسال که با یه ماشین دیدمش خیلی بچه باحالی بود

اونی که دورش خط آبی هست: بهترین دوستم بود اسمش محمد هست/ الان دانشگاه افسری میره و ماهی یه بار اس میده

اونی که دایره سیاه هست دورش/ درسخون ترین بود/ اسمش حسین هست / الان دانشگاه علامه طباطبایی هست فک کنم

اونی که دورش دایره زرد  هست / تنها رفیقم هست که بعد از 3سال قرار میزاریم و هم دیگرو میبینیم اسمش آرش هست دانشگاه حکیم درس میخونه

ff0000;">معلم فیزیک چهارم دبیرستان (( آقای منصوری )) همش نمونه سئوال برامون میاوردن برگه های دستشون مشخصه.... و ناظم مدرسه مون (( آقای رستمی)) اخلاقشون فوق العاده بود

ff0000;">آقای حسن نژاد معلم زبان انگلیسی (( یه خورده سخت گیر))

ff0000;">آقای افراشته معلم فیزیک سوم دبیرستان (( هر سئوال میپرسیدی جواب میدادن اطلاعاتشون خیلی بالا بود)) و آقای صیفی معلم شیمی چهارم دبیرستان (( درس شیمی رو خیلی روان درس میدادن))

ff0000;">و آقای ارضی معلم دین و زندگی چهارم دبیرستان/ هم دین درس میدادن هم زندگی (( مستند زیاد به همون نشون میدادن // مستند شیطان پرستی،مستند پایان دنیا و.....))

0000ff;">هــــــــــــــــــــــــــی یادش بخیر..............

الان هر کدوم از بچه های کلاسمون یه جا هستن..........

000000;">آقا آدمین اگه عکس گذاشتن معلم ایراد داره حذفش کنین من ناراحت نمیشم....... موفق باشین