انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :گفتگوی دختر با حجاب و بی حجاب
نویسنده :یاران مهدی

ff8c00;">با حجاب : چرا بی‌ حجابی؟ چرا حجابت رو رعایت نمیکنی؟
ff8c00;">بی حجاب : تو دلم حجاب دارم. خدا به ظاهر کاری نداره، مهم اینه که تو دلمون چیه
ff8c00;">...
ff8c00;">دل باید پاک باشه حجاب رو بی خیال .من خدا رو قبول دارم نه حجابو...
ff8c00;">باحجاب : آهان تو دلت حجاب داری؟! حالا اینجا برام یه سوال دیگه خلق شد، و اینکه
ff8c00;">وقتی خدا به ظاهر اهمیت نمیده، پس شما چرا نمازتو تو دلت نمیخونی؟مثلا فکر کن زنی‌
ff8c00;">است، میره زنا میکنه، بعد ازش میپرسیم چرا زنا کردی، میگه تو دلم هیچی نبود. خدا با دل‌
ff8c00;">کار داره نه‌‌ به ظاهر...!!! یا نه‌‌ یکی‌ بره شراب بخوره، بعد که ازش پرسیده بشه چرا این کار
ff8c00;">را کرده، همین جواب شما رو بده، آیا میشه؟؟؟ آیا بازم خدا به ظاهر اهمیت نمیده؟؟؟؟ آیا
ff8c00;">بازم خدا به اون دل‌ پاک نگاه میکنه؟؟؟؟
ff8c00;">بی حجاب : نه‌‌، ولی من باز میگم حجاب مهم نیست خدا به یه ذره موی من که بیرونه
ff8c00;">چیکار داره ؟؟؟
ff8c00;">با حجاب : عمل آدم ها از عقیده ای ناشی میشه که در دل دارند پس نمی شه کسی
ff8c00;">دلش پاک باشه ولی عملش نا پاک خدایی که اینقده قبول داری و میگی خدا رو قبول
ff8c00;">داری نه حجابو، گفته حجاب واجب هست ،بازم می گی نه!!! آدم باید دلش پاک باشد!!!
ff8c00;">آدم اگه کسی رو دوست داشته باشه به حرفش گوش می ده مثلا شما مامانت رو دوست
ff8c00;">داری سعی میکنی حرفشو گوش کنی تا ازت راضی باشه . اگه خدا رو واقعا دوست
ff8c00;">داشتی به حرفش که گفته حجاب داشته باش گوش می کردی ....
ff8c00;">بی حجاب : ( ســـــــــــکـــــــــــــــــو ت )
ff8c00;">با حجاب : چرا ساکتی ؟؟
ff8c00;">بی حجاب : شما چادری ها همش مغلطه می کنید می خواید با این حرفا همه رو کافر
ff8c00;">جلوه بدین ..... شما برین لای چادر تا آب پز شید .....
ff8c00;">این را گفت و رفت ...اما شما بگید حق با چه کسی بود  آیا.....؟؟؟؟؟