انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :بهشت گمشده روستای ما ..... تصاویر رو خودم گرفتم
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام خدمت همه دوستان

تصاوير زير از بهشت گمشده  شهر خودمون هست 

تصاوير رو هم خودم  و داداشم گرفتيم يعني از جاي کپي نکردم اگه تويه گوگل سرج کنين درباره همين گرماب مطالبي هست / ( تصاويري که فضاش سبز هست رو داداشم گرفته موقعه تابستون -- چنتا تصويرديگه رو هم خودم گرفتم__ پاييز بود رفتيم جاتون خالي))

اول اين که اين تصاوير روستاي ما نيست از گرماب شهر خليل آباد هست (( 15 دقيقه تا روستاي ما فاصله داره)) 

اما اگه ميخواين بدونين خليل اباد کجا هست؟ / خليل آباد نزديک کاشمر هست  / باز اگه نميدونين کاشمر کجاست / آقاي مدرس رو که ميشناسين(( هومني که گفت سياست ما عين دينانت ماست و........ ......آرامگاهش کاشمر هست // باز اگه آقاي مدرس رو هم نميشناسين // خداييش اين جمله  رو بايد شنيده باشين .....
کشمش سبز کاشمر ..........  بچه هاي مشهد حتما ميدونن  چي ميگم خخخخ ....

فبل از اين که بيام اين روم يه روم مذهبي ديگه ميرفتم / اونجا يکي از بچه هاي مشهد ازم پرسيد کجايي هستي؟ منم بدون کلاس گذاشتن و قيافه گرفتن گفتم / شهرستان کاشمر /// اونم زد زير خنده و گفت پس کشمش خور هستي خخخخ هميشه بهم ميگفت کشمش خورخخخ   منم چون کم نيارم بهش ميگفتم شمع دزد خخخخ  نميدونم چرا به مشهدي ها ميگن شمع دزد همينجوري بهش ميگفتم خخخ // دوستان مشهدي خيلِ موخلصوم ، باز ناراحت نِرن يره ها ، شوخي مونوم  / يره آدمين هوم مشهدي هست نِمهشَه شوخي  کِرد واز ناراحت بِره اخراج ما منه از انجمن خخخخ

از گرماب رفتم به کجا؟؟؟؟ خخخخ

اما تصاوير................

ff0000;">اين يکي از دوستاي خودم هست اسمش محمد هست از خرچنگ و اينجور جانورا هم نميترسه /// قيافه خرچنگه رو نگاه......... چقد نازه خخخ

ff0000;">اينم اسمش آقا محمد هست / تنها متاهل بين ما /  ظهر جاتون خالي سيب زميني بهمون داد با تن ماهي / يه نصيحت از من به شما هميشه وقتي رفتين تفريح يه متاهل با خودتون ببرين خخخخ

ff0000;"> اما صبحانه از اين جور چيزا خورديم باز فک نکين همش بهمون سيب زميني ميداد خخخخ /// جمعه موعود ميدونم ميخواد منو ضايع کنه الان ميگه گوشت خرچنگ هست خخخ نخيرم عزيزم جوجه هست .... ميدوني جوجه چي هست اصلا؟ ؟ ؟  ؟ ؟ //// بچه پرو خخخ

0000ff;">اما حالا تصاوير منظره هاي گرماب