انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر بسیار زیبا
نویسنده :قمرخانم

ffd700;">نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان
800080;">هنرمندی با سنگ، برگ و مواد طبیعی، اشکال هندسی در طول سواحل خیره کننده اسکاتلند ایجاد کرده است.
به گزارش فرهنگ نیوز ، هنر درمانی نوعی درمان روح با استفاده از مواد و روش‌های هنری، دیداری یا شنیداری است؛ انسان‌ها برای اینکه بهداشت روان داشته باشند گاه با طبیعت و هنر خود را سرگرم می‌کنند؛ ممکن است برخی از کارهای هنری پایدار و برخی ناپایدار باشند اما هنر حس خوش آیندی به انسان می‌دهد.

یک هنرمند اسکاتلندی به نام Dietmar Voorworld با سنگ‌، برگ‌ و مواد طبیعی، اشکال هندسی ایجاد کرده است؛ وی تمام مصالح استفاده شده را از محیط اطراف جمع آوری کرده است.

وی می‌گوید: من عاشق هنر، طبیعت و زیبایی‌هایش هستم و با ارائه یک کار به وجد می‌آیم و حسی زیبا در من به وجود می‌آید؛ به نظر من هنر بیان هماهنگی و طنین حق است؛ هنر برای روح، شفاست همان‌گونه که خداوند هنرمندی بی‌نظیر است.

وی آثاری در طول سواحل خیره‌کننده اسکاتلند همینطور در آلمان در سواحل کرت و جاهای دیگر ایجاد کرده است.

نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر نمایش سنگ‌ها در سواحل جهان+تصاویر
منبع: فارس