انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :روی ما حساب کن آقا!!!
نویسنده :طهران 1320

سلام بر مولای مهر ..مولای مهربانیها باز دلم گرفتست...چونان دریای پر تلاطمی که محتاج ارامش است...مولای مهر  باز دل مهربانت را آشفته کردیم... ما که فریاد اللهم عجل لولیک الفرج میزنیم..مایی که همیشه ذکر  یا لیتنا کنا معک بر زبانمان جاری بود...که ای  حسین    ع ایکاش در  کربلا بودیم که  اگر بودیم مواظب گوشهای طفلانت بودیم که  نانجیبان  تاریخ پاره اش نکنند.. ب ب ی زینب را دلداری داده و همدم سجاد ع میشدیم.. آقا چرا ما غافلیم که جد غریبت را منتظرانش کشتند ؟منتظرانی که لاف انتظار میزدندو  بابی انت وامی سر میدادند... منتظرانی که بنفسی انت میگفتند... مگر نه  اینکه نامه نوشتند که ای حسین ع بیااااااا  چه شد که کمر همت به قتال بستن... آقای مهر سینه ام  تنگ شده   طاقتم تاخت شده   چه بگویم که خسته ام از اینهمه ریا  اینهمه تظاهر به خوبی...آقا چه خوب میشناسی مارا و چه خوب  تحملمان میکنی... راستی آقا  حتما میدانی حرم جد غریبت را تهدید به تخریب کردند..آقا حتما میدانی فوج فوج شیعیان را به جرم ارتداد میکشند و آواره میکنند....آقا فاش گویم که درست است که ما روسیاهیم و لی با روسیاهان تاریخ تفاوتهای بسیار داریم...آقا به مهربت قسم با تمام وجود از حرم جدت مراقبت خواهیم کردآقا بعضی نادانان به ظاهر روشنفکر   طعنه میزنند که خود آقا جوابشان را خواهد داد پس مارا چکار... اما این گروه نادان نمیدانند که  همیشه امام نیست که جواب میدهدگاهی ماموم باید جواب دهد  و از حریم امام دفاع کند... که اگر امامی بخواهد در چشم بهم زدنی  عالمی را کن فیکون خواهد شد..آقا دلمان از دشمن نگرفتست  از دوستان  نادانی گرفتست  که همیشه تماشاچی ان و  همه چیز را تئوری میدانند  ولی غافل از اینکه  دفا ع از حرم جد غریبتان عمل میخواهد... عملی با صلابت که ریشه ی افراط و تفریط را بر میچیند... گاهی دلم برای مولای غریب  تنگ میشود که چه ها کشیدی آقا جان با مردمی نادان و در ظاهر مقتصد  و طلبکار...مولای مهر  درد دلهایم تمامی ندارد...کمی ارامش کمی اخلاص  کمی تعقل  نیاز دارم  تا بتوانم دجال های اخر الزمان را تشخیص دهم..آقا رک بگویم که به خود میبالم که چون تویی  صاحب و مولایم است  که عالمی در حسرت داشتنت پروانه وار میسوزند...آقا ممنونم که بیادم هستی...اقا حرف اخرم اینست ...مردانه بگویم  اقا  روی ما حساب  کن!!!!