انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :دلنوشته ای از عمق جان برای شب قدر
نویسنده :حریم قدس

330033;">به نام خدای رمضان
خداوندی که همین نزدیکی هاست .امشب شب قدر است ومن بی مقدار نشسته ام تا سطرهای عاشقی ام را بر دفتر دل جاری کنم.شب قد ر است وفرصتی برای نزدیکی به خدایی که بر روی زمین بس غریب مانده ومهجور ،خدایی که صبری عجیب دارد وشگفتا بنده هایی که هر دم از او چیزی می طلبند چیزی می خواهند وبدبختی هایشان را گردن او می اندازند .خداوندی که چنین بنده هایی را می بیند وباز هم عاشقانه وصبورانه بازگشتشان را انتظار می کشد.خداوندا در این شب معنوی من
ff0000;">"حریم قدس"330033;">هزاران هزار خواسته دارم خواسته هایی که در عظمت کبریایی تو هیچند اما تو خود نظر لطفی بر این بنده ی خطاکار عاصی روسیاه بنما ،خداوندا تو بهتر می شناشی بنده ات را من مانده ام در حصار تنگ عصیان وگناه .زنجیر های نافرمانیت بر دوشم سنگینی می کند ومن تب دار این همه گناهم upload/Geryee.خدایا در این شب به حرمت امیر مومنان آقا علی بن ابی طالب بر دل های بیمار ما رحمی نما .براندیشه هایمان وسعت وتعالی بده وتوفیق لحظه های تفکر را از ما نگیر وغافل نشویم از این که تو همیشه همراه وهمدم مایی .تا باور کنیم اگر نا امید ترین نا امیدان شدیم دری هست که همیشه باز است .آنگاه که از عمق جان تو را بخوانیم وبخواهیم واجابت را با نهایت التماس خواستار شویم ،تو گوش می دهی و ووجودت می شود باورمان.
آخر تو چرا این قدر غریبی بر روی زمینی که خودت آفریدی میان این آدمیان خاکی که تو را به هزار بهانه ودلیل باز خواست می کنند .وخود نمی دانند تو آنی نیستی که بر ذهن ناقص آنان نشسته ای .در این شب زیبا بر چشم های بی بصیرتمان اشک را جاری کن این زیبای درخشان نورانی را تا شاید مورد مغفرت تو واقع شویم.
......آخ که یادم امد از نامه ای که قرار است بر بهترین موجود عالم عرضه شود وببیند بی عرضگیمان را ببیند این همه حاشیه های سیاه ،این همه بهانه های غلط واین مخدوش پر اشتباه را ،دلم می لرزد از امضای پایانی "آیا سال دیگر هم زنده ام ".
من که می دانم باز هم آقایم را نا امید می کنم ازاین اندک توشه ی خجالت آور .امشب ای رفیقان وای مجال نشینان ا ی
ff0000;"> یا ران منتظر330033;"> بیایید برای هم دعا کنیم مگر نه ان که خداوند به موسی نبی فرمود :با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده ای تا دعایت مستجاب شود وموسی عرض کرد چگونه ؟خداوند فرمود :به دیگران بگو تا برایت دعا کنند ،چون تو با زبان آن ها گناه نکرده ای .پس با زبان هایتان با قلب های بی الایش خاصتان برای همه ومن روسیاه حقیر در مانده دعا کنید برای دوستانمان دعا کنیم برای آن هایی که بودند ورفتند وبودند وماندند با تمام درجاتشان .حتی برای کسی که نمیشناسیم .دم را از دست ندهید شب بزرگ اجابت دعا وتوبه را غنیمت شمارید وسر بر آستان این کریم ستارالعیوب بسایید ،بدون هیچ قضاوتی ،تردیدی برای اطرافیانمان دعا کنیم /تنها سلاحی که در دست داریم را بیازماییم .
امشب تو را می خوانیم به حق قرآن منزلت به حق تمام انبیاءواوصیاءو اولیای خاصت،به حق  اسماء جلاله وبی نظیر جوشن کبیرت،به حق فرشتگان واسطه ی نزول مصحف شفا بخشت  ما را نظر لطفی کن ،ببخشای بر ما غفلت هایمان را ناشکری هایمان را وطلبکاری هایمان را ،ببخش برما کبر وغرور وخودخواهی ها یمان را وجوانی هایمان را .ای بخشنده ترین بخشنده ها یا ریًَََََََوفا بالعباد رحمی نما.
008000;">  الهی یا رب االعالمین
استجب دعواتی یا الله