انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :ثبت نام در کلاس اموزش وبلاگ نویسی
نویسنده :عبدالله

سلام دوستان یاران منتظری من عبدالله قصد دارم که یک کلاس خصوصی وبلاگ نوسی از مبتدی تا پیشرفته را برگزار کنم بعدش در مرحله ی بعد آموزش یک سری مبانی و نکات کد نویسی که به شما کمک بکنه تا وب بهتری داشته باشید نمونه ی کار اصلی من و دوستانم پایگاه اسلامی دانش اموزی سادات هست به نشانیwww.sadatstu.ir اما نکته اینکه این کلاس به صورت کاملا خصوصی در محیط چت روم برگزار میشه در اتاق خصوصی و رمز دار که فقط افرادی که ثبت نام کردند می تونند حضور داشته باشند و مورد دیگه ای که جا داره بگم اینه که ممکنه زمان کلاسش با کلاس زبان یا عربی یا هرچیز دیگه ای و هر برنامه ای تداخل داشته باشه کسی مشکلی داشت در فرصت دو روز قبل از جلسه باید بگه اگر بقیه می تونستند تغییر می دیم فعلا برنامه ای که در ذهنم هست روز سه شنبه عصر هست بعدا با افرادی که ثبت نام می کنند بیشتر صحبت خواهم کرد منتظر حضور شما چه در این کلاس و چه در پایگاه سادات هستم درضمن هدف از برگزاری این کلاس و جلسات ارتقاع سطح عملی همه ی شما عزیزان و تربیت افسران جنگ نرم هست که از همین الآن می گم که واقعا دلم میخاد افرادی که یاد می گیرند و می تونند چه بیاند در کنار ما در پایگاه سادات کارکنند و چه خودشون وب بزنند اطلاع رسانی سبک جنگ نرمی داشته باشند افرادی که مایلند در همین موضوع در قسمت پاسخ نام خودشون را ذکر کنند موفق باشید یاعلی