انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :عاشق یک لبخند شدم
نویسنده :حریم قدس

4b0082;">شاهکاری از چارلی چاپلین
4b0082;">خطاهایی را بخشیده‌ام که تقریبا نابخشودنی بودند. تلاش کردم تا جایگزینی برای افراد غیرقابل جایگزین پیدا کنم، و افراد فراموش نشدنی را فراموش کنم. به دست افرادی که انتظارش نمی‌رفت، دچار یاس شدم، ولی افرادی را هم نا امید کردم.

4b0082;">کسی را در آغوش کشیدم تا پناهش باشم. موقعی که نباید، خندیدم. دوستان ابدی برای خویش ساختم. دوست داشتم و دوست داشته شدم...ولی گاهی اوقات هم پس زده شدم. دوست داشته شدم و بلد نبودم دوست داشته باشم.

800080;">فریاد کشیدم و از این همه خوشی، بالا و پایین پریدم، با عشق زیستم و وعده های ابدی دادم، ولی بارها قلبم شکست. با شنیدن موسویقی و تمام عکس‌ها گریستم. تنها برای شنیدن صدایی تلفن کردم. عاشق یک لبخند شدم...

800080;">قبلا تصور می کردم که با این همه غم خواهم مرد و از اینکه شخص بسیار خاصی را از دست دهم، می ترسیدم، که از دست هم دادم... ولی زنده ماندم و هنوز هم زندگی می کنم! و زندگی... از آن نمی‌گذرم... و تو...تو هم نباید از آن بگذری...

800080;">زندگی کن!

800080;">آنچه واقعا خوب است؛ این است که با یقین بجنگی، زندگی را در آغوش بکشی و با عشق زندگی کنی و شرافتمندانه ببازی و با جرات پیروز شوی!