انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :درخواست بازگشت به انجمن از یکی از بزرگان انجمن
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام خدمت همه ی دوستان

متاسفانه سر یک موضوع ساده ( به نظر من ساده ) یکی از کاربرای بزرگوار چند ماهی هست دیگه مطلب نمیزاره انجمن

با اینکه چند ماهی هست پاسخ و مطلب نمیزاره اما نفر دوم در بهترین ارسال کننده و نفر سوم با ارزش ترین کاربر هست

حالا که کم کم داره محرم شروع میشه کاش همه در کنار هم به فعالیت خودمون  ادامه بدیم  و هر چند این حرف برای دهن من گنده هست و کوچیک همه هم هستم در بست ، اما اختلاف نظر یه چیز عادی هست ، هر کسی واسه خودش نظری داره و باید بهش احترام گذاشت

ریا نشه اما روی صندلی داغ چند باری از اونایی که رویه صندلی داغ بودن پرسیدم نظرشون درباره فردوسی پور چی هست؟ ، اوناهم در کمال پرویی منو ضایع کردن و گفتن ازش خوششون نمیاد ، انگار نه انگار که من یعنی عادل  ، عادل یعنی من خخخ اما من ناراحت نشدم و گفتم نظر خودشه / از من یاد بگیرین دیگه به نظر همدیگه احترام بزارین خخخخ

من همینجا از خانم فاطمه 1 در خواست میکنم دوباره مطالبشون رو بزارن انجمن / اون موضوع رو هم فراموش کنن

من خودم از وقتی میخواستم تویه انجمن عضو بشم  هر سئوالی  بوده درباره کار تویه انجمن از ایشون میپرسیدم 

اون اوایل که تویه چت روم هم عضو شده بودم سر موضوع موسقی و اینکه من میگفتم موسقی خیلی هم خوب هست هم بحث های زیادی میکردیم و بعضی جاها من داغ میکردم و تند حرف میزدم اما ایشون اصلا ناراحت نمیشدن

در ایمام محرم منتظر مطالب زیبای شما هستیم 

دیگه اگه فعالیت خودتون رو دوباره شروع نکنین یعنی غرور یه جوانی  که من باشم رو لگد مال کردین / ای بابا ما هم غرور داریم دیگه خخخ

شما ها ارشد ها انجمن هستین و ما باید از شما ها یاد بگیریم

میدونم به انجمن سر میزنین پس این مطلب رو مطمئناً میخونین منتظرم ببینم کسی که جزء 3 نفر برتر انجمن هست چه تصمیمی میگیره

یا علی

ff0000;">دوستان بزرگوار دیگه هم خواهشاً هی نگن موضوع چی بوده ؟ ؟ هر چی بوده تموم شده