انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :یه تجربۀ جدید و دوست داشتنی در زندگیم
نویسنده :سپیده 313

006699;">سلام دوستای گل و نازنینم
هفته پیش بود که تجربه جدیدی توی زندگیم اتفاق افتاد که هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم و میخواستم با شما در میون بذارم...

حدود دو سه ماهی کلاس های فوریت های پزشکی رو گذروندم و برای دوره کارآموزی من و هشت تا از دوستامو فرستادن مرکز نگهداری سالمندان و معلولین..
روز اولی که اونجا رفتیم یکم برامون سخت بود؛ آخه دیدن انسانهای معلول و افراد پیر خیلی سخت بود و محیط اونجا بوی خیلی بدی هم داشت؛ اون روز حس کردیم دیگه هیچوقت دوست نداریم بریم اونجا و از لحاظ روحی همه احساس افسردگی می کردیم...

اما چند روز که گذشت فهمیدم چقدر دوستشون دارم و دارم بهشون وابسته میشم
خیلی ناز و مهربون بودن، خیلی قلبهای پاکی داشتن
راستی یه پسر معلول خوش تیپ عاشقم شده بود
از شوخی بگذریم

اونا باعث شدن که من خیلی به فکر فرو برم، به خودم به نحوه زندگیم فکر کنم...
به این همه نعمت های بی شماری که خدا بهم داده و من شکرشو به جا نمیارم..
اینکه برای اونا آرزو هست که بتونن فقط یه بار دستشون رو تو موهاشون ببرن...
بتونن راه برن... حرف بزنن... درس بخونن...  بتونن قرآنو باز کنن و بخونن و ....

و ما این نعمت ها رو داریم و خیلی وقتا قدرشو نمیدونیم
بعد از دیدنشون تمام فکر و ذهنمو مشغول خودشون کردن...

وقتی دیدمشون تو دلم گفتم خدایا اینا همه بهشتی هستن، انرژی مثبت و قلب پاکشون این حسو به من داد
006699;">وقتی بهشون لبخند می زدیم خیلی ذوق می کردن
خیلی به محبت نیاز داشتن006699;">

پسر جوانی رو دیدم که فقط 24 سالش بود و محرم پارسال به خاطر تشنج دچار ضایعه نخاعی شده بود و فلج شده بود؛ بچه ها نمیدونین چقدر سخت نفس میکشید، همین نفس هایی که برای ما به راحتی بالا و پایین میره
زن میانسالی رو دیدم که توی جوانی به خاطر افتادن از پله ها فلج شده بود و عشقش اونو رها کرده بود
و.....

و من...
با وجود این همه نعمت های خدا اینجا می شینم غصه می خورم که چرا مجردم.. یا غصه خیلی چیزای دیگه ...006699;">

تو اون یه هفته فهمیدم اگه روز و شب خدا رو سجده کنم باز هم کمه
و بهترین شکرگزاری اینه که از جسممون استفاده خوبی داشته باشیم؛ درسته که بیشترین توجه باید برای روح و معنویت باشه ولی جسم هم امانتی از طرف خداست؛ خدا به ما این نعمت هارو داده تا ما در راه خودش ازش استفاده کنیم006699;">

و حالا دوست دارم همیشه برم پیششون و ببینمشون و این قول رو بهشون دادم...
دوستای گلم شما خیلی خوبتر از اونی هستین که بخوام بهتون نظری بدم ولی اگه شما هم نرفتین حتما یه سری بهشون بزنین006699;">
مطمئنم تغییرات زیادی تو زندگیتون حس میکنین...
دوستتون دارمhttp://girlygifs.com/wp-content/uploads/2011/04/girl-and-flower.gif