انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :بخونین بد نیس ...برا هرکسی ممکنه پیش بیاد!!!
نویسنده :نازنین زهرا1

بسم الله الرحمن الرحیم

میخوام بدونم چرا حاضریم این قدر بهم تهمت بزنیم؟ چرا حاضر میشیم درمورد چیزایی که نمیدونیم زود قضاوت کنیم؟
چرا از کاه ، کوه میسازیم؟ بعد ادعا داریم امام زمانی هستیم...! ادعا داریم برا اقا کار میکنیم!
آخه اقای محترم، خانوم عزیز، شما اگه حرفی میزنی ، اگه امر به معروف میکنی ، باید اول خودت بش اعتقاد داشته باشی ، نه اینکه فقط حرف بزنی
نه ایکه یه سری کارها و چیزها باشه که فکر کنی اگه بقیه انجام بدن اشکال داره و حرامه بعد اگه خودت فقط یکم کمتر یا بیشترشو انجام بدی مشکلی نداره؟؟ یا نه...نمیگی مشکل نداره ، بگی چون من ادعا ندارم تو مذهبی بودنم پس طوری نیس!!
مذهبی بودن به چیه؟؟ به ریش؟؟ به چادر فقط؟؟ 
نخیر ...تو که داری برا امام زمان کار میکنی پس حتما اعتقاد داری پس مذهبی هستی....( مگه اینکه برا ریا باشه) 
پس نگو چون من ریش ندارم ، چون لباس یقه اخوندی نمیپوشم ، چون شلوار جین میپوشم ، چون چادر سر نمیکنم مذهبی نیستم و میتونم خطایی بکنم!!!
برادر من، خواهر من، این قدر راحت همه رو با یک چشم نبین!
تو که میگی فردا باید پیش خدا جواب گوی کارهات باشی به این فکر کردی که خودتم باید جواب بدی؟؟؟ 
یا فکر میکنی چون داری امربه معروف میکنی دیگه هرچی بگی درسته و علامه دهری؟؟!!!
خیلی راحت غیبت میکینم ، خیلی راحت تهمت میزنیم ، خیلی راحت دل میسوزونیم، خیلی راحت دل میشکونیم!
گناه کردی ، اشتباه کرید، قبول کن ...فکر نکن یک کارو کنار گذاشتی بقیه کارهات درستن!!!
باخودمم هستم....نازنین زهرا فکر نکن اگه کارای غلط گذشته رو کنار کذاشتی دیگه الان همه کارات درستن ....دیگه اشتباه نمیکنی... مواظب باش ...با احتیاط برو جلو....

فقط سعی کنین اگه میخواین یه جایی نظر بدین و دخالت کنین ، همه چیو بدونین ،اقا برو ببین کجا چخبره بعد، نه اینکه با افکار غلط خودتون داستان سرایی کنین ....( با خودمم بودم) AlienAlien

خدایا به آنان که ادعای عاشقی تو را دارند بیاموز که بزرگترین گناه شکستن دل آدمیان استCryani

خدایا ما رو شرمنده امام زمانمون نکن....Cryani