انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :دعا برای پزشک انجمن پونه خانم
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام 

نمیدونم چرا یه عده  عشق خارج رفتن رو دارن ها ؟ ؟ ؟ یه نمونه اش یکی از کاربران انجمن خودمون

قراره چند وقت دیگه یه  آزمون بدن و اگه قبول بشن دکترا و برن خارج تحصیل کنن  (( به قول خودشون  اگه قبول شدم ایران بای خخخ ))

آقا خارج هم یه جا هست مثله ایران ،  دیشب برنامه 90 از آبادان گزارش میداد یه جورایی آبادان مثله برزیل هست یا شهر خودشون تهران ، مثله لس انجلس ((تهران جلس )) هست یا شهر  ما مثل آمستردام  خخخ
خیلی ها از کشورهای دیگه میان ایران تحصیل کنن ...... مثلاً g............ آقا میان دیگه برین جستوجو کنین ببینین میان یا نه upload/asabi 2

هنوز باید آزمون بدن ها همینجوری نمیخواد بره خارج اما من با اون هوشم فهمیدم هدف ایشون فقط خارج رفتن هست نه درس خوندن  خخخ

اینا همه شوخی بود ان شالله که هرجا دوست دارن بتونن تحصیل کنن و در آینده برای ایران خودمون مفید باشن

الان موقعه ی امتحانات دانشگاها هست منم این ترم رو مرخصی گرفتم راحت میام مطلب میزارم اما شماها برین درستون رو بخونین /// چه حالی میده تماشایی بی خوابی دانشجویان تنبل در این شب ها خخخخ

برای پونه خونم هم دعا کنین هر جا دوست دارن دکترا و پروفسوری شون رو بگیرن
همین الان به ذهنم رسید برای اونایی که کنکور دارن هم دعا کنین 
یکی از اقوام خودمون (دختر عموم) امسال پشت کنکوری هست همیشه درس میخونه اصلا خواب نداره منم همیشه بهشون میگم با خودت بگو دانشگاه تهران رو میخوام تا مثلاً فردوسی مشهد قبول بشی  الان چنتا عکس از سردر دانشگاه تهران زده تویه اتاقش تا همیشه ذهنش بره سمت هدفش///  مجسمه سردر دانشگاه تهران رو هم میخوان براش بگیرن که واقعی تر باشه /// دیگه اگه دانشگاه خوبی قبول نشه خودکشی میکنه از بس درس میخونه خخخخخ رشته اش تجربی هست و میگه پزشکی پزشکی پزشکی پزشکی ذکرش شده پزشکی دانشگاه تهران 
اینا توصیه های من هست بهشهاا  دبیرستان عاشق درس ریاضی بودم و میخواستم برم رشته ریاضی همیشه قبل از امتحان ریاضی  به خودم میگفتم  احسان زیر بیست بگیری یعنی صفر گرفتی /// امتحان عربی داشتیم من ریاضی میخوندم خخخخ

پشت کنکوری های انجمن ببینین بقیه چه جوری درس میخونن اینا رقبای شما هستن هاااا /// الان وقت درس خوندن شماها هست دبیرستان اگه بهرتین دانش اموز بودی اما امسال رو درس نخونی وخراب کنی همه زحماتت هیچ میشه از این حرفها زیاد میگن مشاورهای مدرسه بهتون  خلاصه بخونین دیگه خخخخ

برای قبول شدن پونه خانم تویه آزمون پیش رو و همه درس خونا چه دانش اموز و چه دانشجو صلوات