انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :قابل توجه همه دانشجویان و دانش اموزان و همه انجمن(مهم)
نویسنده :گمنام

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمانعلیه السلام
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلامی به زیبای فصل سرما, زمستان خدمت همگی ... امیدوارم که سالم و سرحال باشید ...
در ابتدا ازتون عاجزانه خواهش می کنم که این فعالیت هایی رو که در ادامه میاد رو در حد توانتون برای امام زمانعلیه السلام انجام بدید ... تقاضا می کنم ... حتی در حد یک دلنوشته هم باشه کافیه فقط انجامش بدید ... اول می خوام خوشحالتون کنم... باور کنید دیگه وقتشه انشاالله

منتظران به پا خیزید که رستاخیز شد...
قیام مهدی قائم به پا شد

نمی خوام وقتتون رو زیاد بگیرم اول از دانشجویان محترم شروع می کنم :
شاید خیلی ها وقتی وظیفه یک دانشجو رو بیان کنند بگن فقط درسه ... البته این وظیفه اصلیشه و در فضای دانشجویی که به همونم باید رنگ الهی-مهدوی بده ... یعنی درس خوندنش ... «اقراء باسم ربک الذی خلق» یعنی فقط برای خدا باید بخونیم تا جایی که می تونیم باید نیتمون رو الهی کنیم البته می دونم که شما بزرگواران با این هدف کار می کنید دارم به خودم میگم :Big Grin:
در هر صورت ... ایا توی تشکل های دانشجویی هم عضو هستید ؟ یکی از وظایف ما به عنوان منتظر اینه که به دیگران اطلاع رسانی کنیم در این پست تعدادی از وظایف منتظران رو اوردیم می تونید ببینید : http://forum.zaman-aj.ir/threads/18178/

خوب یکی از این وظایف گفتم اگاهیه ... خوب توی تشکل پس عضویت دارید اگر هم ندارید اشکالی نداره عضو بشید اگر هم نمی خواید عضو بشید بازم مورد نداره فقط این مطالب رو ارائه بدید بهشون و به همه دوستانتون ...
مطالب مورد نظر :
1- ایجاد گروه های دانشجویی در این جهت ها : کلیپ سازی, عکس, مقالات ( مقاله که میگیم یکی دو صفحه هم کافیه )

2- شناسایی دانشجویانی که در زبان های مختلف ( عربی,انگلیسی,فرانسه و ...) تسلط دارند و می تونند به انگلیسی و هر زبان دیگه ای ترجمه کنند در جهت استفاده برای مطالب مهدوی و دینی برای اشنایی افراد جهان با حضرت مهدیعلیه السلام و ائمه اطهار :S (31):
در این رابطه مثلا شما بهشون میگید که هر هفته یک متن یک صفحه ای رو ترجمه کنند یا نیم صفحه ای که نه به درسشون لطمه بخوره و نه سختشون باشه
3-یکی از وظایف اصلی اینه که دانشجویان رو از نظام نمره گیری و یا مدرک گیری جدا کنیم یعنی براش خود علم مهم باشه نه کسب مدرک و کار و یا معدل ... بلکه خود علم... و این نتیجش می دونید چی میشه ؟ این که دانشجو کتب غیر درسی رو هم بخونه و کتاب های مخالف رو هم بخونه و نقدش کنه, یادداشت بنویسه و ...
4- ایجاد یک تیم سایبری برای نویسندگی در سایت ها یعنی مطالبی رو که مثلا کسی به خارجی ترجمه کرده و یا مطلب تهیه کرده اما نمی تونه تو فضای مجازی بزاره ... اشنایی نداره ... خوب اینجا این گروه فعالیت می کنه ... و این کار رو عهده دار میشه...یعنی نویسندگی در سایت ها با خود ماست:Big Grin::Stick Out Tongue:
5- جذب تعدادی از دانشجویان خاص برای فرستادن به مدارس که چی کارکنن ؟ که بیان برن تو مدارس دانش اموزان نخبه رو انتخاب کنند و اون ها رو از همین الان وارد بحث های مهدویت کنن, استعداد یابی دانش اموزان که مثلا کدوم دانش اموز تو کدوم بخش می تونه کمک کنه که به نظرم از معلم پرورشی و دینی هم خیلی می تونید در این زمینه کمک بگیرید ... همچنین اگر یک نامه هم ببرید که اداری باشه کار از طرف مثلا بسیج به نظرم خیلی سود داره نبردینم نبردین ... مهم نیست
6- یک مطلب دیگه هم هست که انشاالله بعدا میگم که خیلی مهم
راستی خودتون همه رو دعوت کنید به این کار چه دردنیای مجازی چه در دنیای واقعی حتی تو خونوادهاتون و اقوام اگر کسی استعداد های بالا رو داره به کار بگیرید که یکی از ثمرات اون می دونید چیه؟ صله رحم ... بله مسلما با این کار بیشتر از قبل باهاشون رفت و امد میشه ... الا ایها حال خواهران و برادران گرامی دانشجو ! به عنوان یک سرباز گمنام وظیفه داری که دیگه شروع کنی
ببخشید که سرتون رو به درد اوردم ... در پایان از همه تشکر می کنم و امیدوارم که یکی از این کارها رو انجام بدیم...
این ویدیو رو هم دانلود کنید و ببینید که مولا امام زمانعلیه السلام تحت چه هجمه رسانه ای هستش و بعد مطمئنم که کولاک می کنید:rolleyes::Smile:
سلامتی امام زمانعلیه السلام و رهبر و اقای رائفی پور صلوات
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

حتما ببینید :http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/7551d1524b282973bed3239f0625c0ed1959854__31339.mp4

این بخش ویژه دانشجویان بود که انشاالله ادامه داره ولی بخش بعد در رابطه با دانش اموزانه منتظر باشید شیعیان و محبین و منتظران:Big Grin: