انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :به نام خدای بهار (دلنوشته ای کوتاه)
نویسنده :حریم قدس

ffff00;">0000cd;">به نام خدای بهار 
660099;">ffffff;">به نام خدای تغییر ها وتقدیرها

660099;">ffffff;">دوستان خوب روم وانجمن یاران منتظر در این واپسین لحظات  سالی که دارد ارام ارام میگذرد
ffffff;">در این آرامش نهفته وقتی پشت سرم را نگاه می کنم وقتی می نگرم که چه روزهایی بر من گذشت گاه شاد گاه غمگین گاه ناارام وگاه آرام
ffffff;">دیدم در تمام لحظات حس لمس دستهایی خدایی بامن بود یک حس پراز شور ونشاط که هر روز زنده ام می کند هر روز عاشقم می کند
ffffff;">بهار می آید ومن نمیدانم در این سال نو بر من چه خواهد گذشت اما امید دارم مثل همیشه به لطف پروردگارم همو که هر چه دارم از ذات بی منتهای اوست وهر چه ندارم باز هم از حکمت ناتمام اوست وتمام لحظه هایی که با شما سپری کردم در لوح جانم نقش بسته وبرای تک تک کسانی که میشناسم یا شناختی ازانها ندارم آرزوی بهترین ها را دارم از صاحب اصلی انجمن وروم که جا داشت در ابتدا سخن به نام او میسراییدم هم تشکر می کنم که مرا به این محفل راه داد گرچه که من بی مقدار کمترین بودم وروسیاه ترین .آقا جان تو خود میدانی که چه خون هایی به دلت کرده ام اما مهربانی وعطوفتت را هم بارها وبارها دیده ام آقا جان جان ما را جسم مارا روح مارا به شمیم روحانیتت آغشته کن کاری کن روز به روز عاشق تر شویم ولایق تر
ffffff;">برما ببخشای که که گاه های زیادی دلت را به درد اوردیم وتورا رنجاندیم .مولا جان بیا ومرا بهاری کن به چادر مادرت قسم ما نمی خواهیم که بد باشیم نمی خواهیم .
ffffff;">در پایان از همه دوستان اشنایان استادان مدیران معاونان ناظران همه وهمه تشکر میکنم وحلالیت میطلبم برای همه سالی پر از روزهای خدایی ارزومندم روزهایی پراز خوشبختی سعادت وخنده .ان شا الله سال فرج مولایمان باشد
ffffff;">والسلام علی من اتبع الهدی

660099;">ffffff;">

liner (4)
660099;">ffffff;"> ای عابر بزرگ که با گامهای تو ...
660099;">ffffff;">از انتظار پنجره تجلیل می‌شود

660099;">ffffff;">                                   
ffffff;">تا کی سکوت و خلوت این کوچه‌های سرد
660099;">ffffff;">بر چشم های پنجره تحمیل می‌شود؟

660099;">ffffff;">آیا دوباره مثل همان سالهای پیش
660099;">ffffff;">امسال هم بدون تو تحویل می‌شود؟

660099;">ffffff;">بی شک شبی به پاس غزلهای چشم تو
660099;">ffffff;">بازار وزن و قافیه تعطیل می‌شود

660099;">ffffff;">«آنروز هفت سین اهورایی بهار
660099;">ffffff;">موعود! با سلام تو تکمیل می‌شود»

660099;">ffffff;"> زهرا بیدکی
تنگ دلتون پراز ماهی های سرزنده 

006400;">ffffff;">بهارتون فاطمی 

aquarium plaatje