انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :ظریف به قول خود در سال جدید عمل کرد+تصاویر
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام

آقای ظریف چند ماهی بود که فیس بوکش رو به روز نمیکرد و مطلب نمیذاشت داخل صفحه شخصییش

اما در آغاز سال جدید پستی گذاشت و عید رو به همه تبریک گفت و معذرت خواهی به خاطر نذاشتن مطلب در فیس بوکش طی ماه های گذشته

((یه چیز جالب آقای ظریف یک ساعت به تحویل سال وارد تهران شده و قبلش مذاکرات رو پیگیری میکرده))

یه چیز دیگه روز 21مارس که تاریخ گذاشتن این پست هست (( کنار عکس ظریف تاریخ زده)) اگه اشتباه نکنم دقیقاً روز اول عید هم بوده

تویه این پست آقای وزیر قول میده که هر هفته یک گزارش به مردم ارائه کنه

0000ff;">جناب وزیر در اولین قدم به قول خودش عمل میکنه و دیروز یه پست  و گزارش میزاره فیس بوک

**

اون پست اول 24 مارس تاریخیش هست و این مطلب دیروز ارسال شده که اگه اشتباه نکنم 29 مارس یا 30 مارس میشه ، در دقیقه ی 90 به قولش عمل کرده و نزدیک بوده 7 روز تموم بشه خخخخخ
این صفحه فیس بوک و یک صفحه در تیوتر تنها صفحاتی هستن که مطعلق به ظریف اند  ، 2 روز پیش سایت وزارت خارجه نوشته بود که ظریف در اینستاگرام صفحه ای نداره

این عکس پایین هم از صفحه ی اینستاگرام آقای عراقچی هست

( عراقچی در مصاحبه ای که متنش رو گذاشتم انجمن میگه ادمین این صفحه خودش هست)
**
راستی این الان یادم افتاد امشب گفتگو ویژه خبری شبکه دو درباره مذاکرات بود و با عراقچی در سوئیس هم مصاحبه کردن ان شاالله فیلمش رو دانلود خواهم کرد اما اخرش که من دیدم گفتگو جالبی بود هم مهمانشون هم سخنان عراقچی

قرار بود من یه عکس از فیس بوک ظریف بزارم اما رفتم کجاها خخخخ ببخشید
**

این جمله اخر من   به اتفاق همه ی همکاران  با اعلام ساعت  اوه اوه  یک و ده دقیقه ی شب از شما خداحافظی میکنیم /// به یاد فردوسی پور خخخخ