انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :آمار انجمن یاران
نویسنده :محمدELE

آمار انجمن یاران:
خب خداقوت به همه کاربران با اجازتون یه آمار سر انگشتی از انجمن میدم امیدوارم مفید باشه
*از اولین لحظه عضویتم تا به این لحظه*
بیشترین امتیاز کسب شده البته نسبت به تعداد ارسال درمیان کاربران ارشد ee82ee;">خانم بانوی آفتاب هستن که میانگین ایشون حدودا12 به ازای هر ارسال و در میان کاربران ویژه ee82ee;">خانم روزهای سخت01 بطور میانگین حدودا16امتیاز و در میان کاربران جدید خانم ee82ee;">meshkatبا میانگین21هستند البته اعداد یه خورده ای هم ممیزی دارند که فاکتورگرفتم مثلا 21.125=21upload/ok
بیشترین موضوع ارسالی توسط ee82ee;">خانم غروب کربلاحدودا 1879تاپیکupload/ok
بیشترین حضور توی کاربرها بصورت حی و حاضررو هم احتمالا 008000;">خودم!(توی یه چیز رکورد دارم اونم که تو هاله ای از ابهامه)

چرا:چون که احتمال میدم توی میهمان ها شخصی باشه بیشتر از من توی انجمن باشه البته نکته ای که مسلمه اینه که حضور 696969;">ربات رو نباید نادیده گرفت چون 24ساعته هستupload/Geryee
البته از میان خانمها ee82ee;">خانم غروب کربلا بیشترین حضور رو داشتن
بیشترین تشکرشده ee82ee;">خانم غروب کربلا با 3506تشکرهمچنین بیشترین پسند رو هم کسب کردن531عدد
بیشترین بازدید از تاپیک (http://www.forum.roq.ir/t35313)( 2=34-79)از ee82ee;">خانم بانوی آفتاب
بیشترین دلنوشته ee82ee;">خانم یسنا
بیشترین اسپم گذاشته شده از آن ...شاید 008000;">خودم
چون تا مدتی نمیدونستم ولی دیگه سعی میکنم اسپم نگذارم و قول دادم که نگذارم
بیشترین بخشهایی که توش پست دادیم فکر کنم متفرقه باشه بعد سرگرمی
مکررترین اسم موضوع ((بدون شرح)) واکثرا ازee82ee;">خانم غروب کربلا
بیشترین ارسال در یک تاپیک(http://www.forum.roq.ir/t35451) (❀❀فرازی از وصیت نامه شهدا❀) از ee82ee;">خانم صبا
در ضمن ee82ee;">خانم صبا 20 اکثر ارسال هاشون درباره شهداء بوده که جای تقدیروتشکر داره(قابل توجه b22222;">مدیریت)
همچنین کمترین نظردرباره موضوعات دیگران هم ازآن ایشون هست البته با احتساب میزان حضور
بیشترین استرس وارده به کاربران وقتی است که در لیست آنلاین ها چند اسم من جمله b22222;">admin ظاهر میشود بوجود می آید
شوخی کردم
بیشترین حضور b22222;">مدیران بین مدیر انجمن(خانمff0000;">programmer) و مدیر کل(آقایb22222;">admin)رقابت تنگاتنگه البته منظورم حضور مرئی در انجمن هست نه مخفیانه  البته آقای b22222;">admin حضورشون یخورده بیشتر شده
بیشترین حضورازنظر تفکیک جنسیتی ee82ee;">خانمها خیلی بیشتر از 008000;">آقایونه و008000;">آقایون خیلی تنبل تشریف دارن البته تلاشهای بی شاعبه 008000;">اینجانب در این مورد و حضور زیاد در انجمن هم بی اثر بوده(چقدر خودم رو تحویل گرفتم) یه دست صدا نداره نداره...
ودرکل 008000;">آقایون توی انجمن حضوری خیلی کم دارن این رو هم میشه از توی این تاپیک فهمید
تعداد موضوع ارسالی5520
تعداد پاسخ ارسالی9566
تاپیکهای ee82ee;">خانم قمر خانم مکررترین جملات رو داشتند (اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین
الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها)
که زیر اکثر ارسال هاشون هست
بعد از ایشون ee82ee;">خانم تلاطم خاموش با این جمله« اللهم عجل لولیک الفرج»
کاربران جدید تا این لحظه296نفرکه تعداد زیادی فقط ثبت نام داشتند و حضوری دربر نداشت
و...آمار ریز وجزیی دیگه که فقط به همین حد کفایت میکنم حالا این آمارشاید خطا داشته باشه یا تغییر کنه که البته تا همین لحظه اینگونه بوده اگه هم اشتباهی بوده شما اصلاح کنید
به نظر من طبق این جملات توی انجمن یاران بخش شلوغش متفرقه یا سرگرمی هست که کمتربشه بهتره
خب این آمار همون طور که گفتم از لحظه حضورم توی انجمن تا حالابوده اگه دوستان از چیزهای دیگه هم آمار دارن در زیرمطلب بنویسن مثلا 00ffff;">ساکت ترین یا ff0000;">شلوغ ترین کاربر یا ff0000;">جنجالی ترین کاربر یا...
0000ff;">اینهم عکس انجمن لحظه ورود من:

بله احتمالامیدم بعد از این تاپیک مدیریت اخطاریا پیغام بد
نupload/divar
00ff00;">خب یه چند روزی برم هوا خوریupload/ideaupload/ali20