انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :خدایا...پروردگارا...کمکم کن
نویسنده :یاران مهدی

ee82ee;">خدایا...پروردگارا...کمکم کن، کمکم کن که  بتوانم پنچره ی دلم راروبه حقیقت بگشایم...
ee82ee;">خدایا...یاریم کن که مرغ خسته دلم راکهدیری است دراین قفس زندانی است، دراسمان آبی عشق
ee82ee;">توپروازدهم...
ee82ee;">خدایا..پروردگارا...یاریم کن که شوق پروازراهمیشه درخود زنده نگهدارم .....
ee82ee;">خدایا...توخود می دانی که بدترین دردبرای یک انسان دورماندن ازحقیقت خویشتن  ورهاشدن
ee82ee;"> درگرداب فراموشی وسردرگمی
ee82ee;"> است...پس توای کردگار بی همتا مرا یاری کن که به حقیقت انسان بودن پی ببرم تابتوانم روزبه
ee82ee;"> روزبه تو که سر چشمه تمام
ee82ee;"> حقیقت هایی نزدیک ونزدیکتر شوم....
ee82ee;">خدایا...همیشه گفته ام که تورادوست دارم...حالا هم باتمام وجود فریاد می زنم:
ee82ee;">خدایا........دوستت دارم.....دوستت دارم...دوستت دارم...
ee82ee;">خدایا،شرمنده ام اززیادی گناهانی که انجام داده ام ،شرمنده ام.
ee82ee;">خدایا از قدر نشناسی خودم ، ازاین که هرروباعث ناراحتی تو می شوم شرمسارم.
ee82ee;">خدایا چه بگویم ازکدامین گناهم نزد توطلب عفوکنم.خدایابه کدامین گناه اشک شرم ازدیده جاری
ee82ee;">سازم.هروقت که خواستم زبان به حمد وثنایت بگشایم.اشک در دیدگانم جمع شدوبغض شرم
ee82ee;"> وپشیمانی ازگناهان دیگرمجال
ee82ee;"> سخن گفتنم نداد.
ee82ee;">خدایا ،مرا ازاین منجلابی که درآن گرفتارشده ام نجاتم ده.به این پرنده ی اسیر پروبالی ده تا خودش
ee82ee;"> راازاین قفس رهایی بخشد
ee82ee;"> وطعم آزادی ورهایی را تجربه کند .
ee82ee;">خدایا، مرا فرصتی ده تاپاک بودن راتجربه کنم وبتوانم حتی برای یک لحظه آنچه باشم که تومی
ee82ee;"> خواهی
ee82ee;">خدایا، چگونه می توانم روی به سوی تو بیاورم وزبان به حمدوثنایت بگشایم درحالی که
ee82ee;"> خودازکرده خویش آگاهم .
ee82ee;">چگونه می توانم دوستارتوباشم درحالی که برعهد وپیمانی که باتو بسته ام وفادارنبوده ام.
ee82ee;">چگونه می توانم طلب عفو وبخشش کنم درحالی هنوزشعله های عصیان دردرونم فروزان است.
ee82ee;">بارلاها،چگونه می توانم روی بهتوبه آورم درحالی که اسیرهواهای نفسانی خویشم.
ee82ee;">بارلاها،توازعلاقه ی من نسبت به خودات آگاهی ومی دانی که چقدرمشتاق رسیدن توام ولی هروقت
ee82ee;"> که تصمیم گرفتم که به
ee82ee;"> سوی توبیایم گناه به سراغم آمدومراازتو دورساخت.
ee82ee;">همیشه آرزویم این بوده است که حتی برای یک روزکه شده آنچه باشم که تو می خواهی وآنچه کنم
ee82ee;">که تو می پسندی ولی افسوس این نفس سرکش تا کنون مجال برآورده شدن این آرزورابه من نداده است.
ee82ee;">بارلاها، می ترسم، ازخویش وازاین سرنوشتی درانتظارمن است می ترسم.ازاین بیابان وشوره
ee82ee;"> زاری که درپیش روی من است
ee82ee;"> می ترسم.می ترسم که مرگ به سراغم بیا یدآرزوی رسیدن به تورااین باراوارمن بستاند.
ee82ee;">پس ای پروردگاربی همتا  به لطف وکرم خویش مراازمرداب رهایی ده وتوانی ده خویشتن را
ee82ee;">از هرچه بدی است پاک کنم.
ee82ee;">خدایا به من فرصتی ده تاعاشق بودن راتجربه کنم