انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :امثال من نبودیم
نویسنده :یاران مهدی

daa520;">بسم رب الشهدا
daa520;">خیلی از شما زمانی رفتین که من و امثال من نبودیم ویا اگه بودیم هم یه بچه شیر خواره بودیم.ما نبودیم و شما رو ندیدیم و درک نکردیمdaa520;">?daa520;"> اما اونایی که بودن و شما رو دیدن از شما daa520;">?daa520;"> ارداه تون daa520;">?daa520;">معنویتتونdaa520;">?daa520;"> غیرتتونdaa520;">?daa520;"> پاکی تون و ...برامون گفتنdaa520;">.daa520;"> دوستای جا موندdaa520;">ه تون از شبهای عملیات و حال و هوایی که داشتین میگن.daa520;">..daa520;">وقتی بقیه از شما میگن وما شما و فضای اون زمان رو با الان مقایسه میکنیم تفاوت ها خیلی خوب احساس میشه.
daa520;">- اگه اطراف شما ادمایی بودن که همه ی عشقشون خدا بود و نماز شباشون daa520;">?daa520;">الان اطراف ما ادمایی هستن که همه ی daa520;">عشقشون رسیدن به دنیا و مقامها ش و پولش و ...هست!
daa520;">- اگه سعی شما برای عدم اسراف  یه تیکه نون بود اما امروزه توی مملکت شیعی امام زمان daa520;">?daa520;">چه ریخت و پاشهایی که توی یه مهمونی عادی بعضی از مردم و مسئولین ما نمیشه ؟!
daa520;">- اگه شما غیرتتون زبون زد بود اما امروزه توی خیابdaa520;">ونهای به اصطلاح با کلاس شهر ماdaa520;">?daa520;"> توی دانشگاههای ما چه خبره؟؟
daa520;">- حساسیتی که شما نسبت به استفاده از بیت المال داشتین قابل قیاس نیست با این همه چپاول گرایی هایی که امروزه هست!!!
daa520;">- اگه شما حتی توی جبهه ها هم بودین کتاباتون باهاتون بود اما امروزه اینقدر ذهن جوون daa520;">دانشگاهیdaa520;"> ما مشغول شده که درس خوندن توی حاشیه قرار گرفته!
daa520;">شماها که رفتین همه میگفتن دیگه همه چی درست میشه پدراتونdaa520;">?daa520;"> مادراتونdaa520;">?daa520;"> زن و بچه هاتون ...اما چرا نشد؟چرا بعد از این همه سال هنوز...؟چرا این همه پولهای کلان مملکت برای برگزاری سمینارها و نمایشگاههایی هدر میره که بعضا هیچ اثری نمیگذاره؟چرا بعضی از مسئولین مdaa520;">ملکdaa520;">ت ما سرشونو کردن تو لاک خودشون و غیر از خودشون و خونواده شون هیشکی رو نمیبینن؟ چرا بعضی از اساتید دانشگاهی حتی حاضر نیستن حرفاتو گوش کنن در حالی که داره تدریسdaa520;"> میکنه نهج البلdaa520;">اdaa520;">غه علی (ع) رو ...daa520;">!؟!
daa520;">این حرفها رو دارم برا شما ها میگم.میدونم که گوش میکنین و لااقل عکس العمل شما مثل بعضی ها نیست که وقتی باهاشون حرف میزنی حتی حاضر نیستن گوش بدن.
daa520;">ما هم دوست داریم خوب باشیم.بابا!مردم ما همه خوبن.کی میگه جوونای ما بدن؟کی بdaa520;">راشون حرف زده؟ کی براشون شهید و مفهوم شهادتdaa520;"> و دین و حجابdaa520;"> رو به معنای واقعیش باز کرده؟هر طرفی که بره داره تحریک میشه. اون از وضع سینماها و تلویزیون ما ؟اون از وضع خیابونها و پارکهامونdaa520;">!!!
daa520;">شما ها برامون دعا کنین. ما هم دلمون میخواد پاک باشیم  و پاک بمونیم و پdaa520;">اک بیایم.daa520;">..میدونم که میشه!گرچه محیط این روزا محیط مناسبی نیست اما میشه.اخه محیط فقط یه بخشه.خودمون سهم بزرگتری داریم.اراده قوی میخواد...ما میخوایم شما هم برامون دعا کنینdaa520;">.

daa520;">جهت شادی ارواح شهداصلواتdaa520;">