انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :واکاوی اتفاقات تبریز؛ پسر تونی تایید کرد که نتیجه تساوی را به پدرش گفته است!
نویسنده :سینا

شروین اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی روی خط آمد و در این باره اظهارداشت: به همراه کفاشیان و استاندار در جایگاه ویژه حضور داشتم و از همکاران پرسیدم که آیا بازی سپاهان با سایپا دو بر دو شده است که ان‌ها منکر تساوی شدند و پیروزی سپاهان را تایید کردند.

وی افزود: ما با اینترنت نتیجه دو بر صفر را مشاهده کردیم و چطور است که می‌گویند وسایل ارتباطی قطع بوده و موبایل‌ها آنتن نداشته است؟

در ادامه منصور قنبرزاده مدیرعامل نفت روی خط تلفنی برنامه آمد و صحبت‌هایی را مطرح کرد.

وی گفت: در جاهای مختلف ورزشگاه اینترنت و آنتن تلفن‌های همراه قطع می‌شد در دقیقه 86 گیرنده رختکن هم به همراه اینترنت به طور کامل قطع شد و ما در این حین اتفاقات را از انتهای تونل بازی تماشا می‌کردیم افرادی بیسیم‌دستی که آنجا بودند گفتند بازی در اصفهان 2 بر 2 شده و به همین خاطر من تصور می‌کنم باید این موارد بررسی شود و افرادی که این شایعه را به راه انداختند باید مؤاخذه شوند.

قنبرزاده در مورد درخواست تجدید 10 دقیقه آخر بازی از سازمان لیگ گفت: نه، چنین چیزی نبود ما فقط در مورد وقت اضافه بازی و وقت‌کشی بازیکنان اعتراض کردیم ما تقاضا دادیم تا این چند دقیقه انتهای بازی را بررسی کنند. شاید آقای فغانی به دلیل هجوم تماشاگران به زمین سوت را زد. نمی‌توانیم در استادیومی که اسکوربرد و استانداردهای لازم نداشت رادیوی جیبی با خود به همراه داشته باشیم. من به شخصه چند بار سعی کردم تماس بگیریم تا از نتیجه باخبر شوم اما آنتن تلفن همراه به طور کامل قطع شده بود و در جایگاه VIP سیگنال تلویزیون هم قطع شد اما بلندگوی ورزشگاه می‌توانست نتیجه را درست اعلام کند این ناهماهنگی باعث نشأت گرفتن این اتفاقات شد. ما در بازی با پرسپولیس تنها ساعاتی مانده به آغاز بازی با درخواست سازمان لیگ اسکوربرد ورزشگاه تختی را تعمیر کردیم تا این اتفاقات رخ ندهد.

غلامرضا بهروان روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت که در تمام مدت زمان بازی در کنار زمین بوده و از پیروزی دو بر صفر سپاهان مطلع بوده است.

وی در واکنش به این که بهمنی مدیر روابط عمومی و حسینی شمس اظهار داشتند که از نتیجه سپاهان اطلاع نداشتند، گفت که چنین چیزی نبوده است و حتی خوشحالی تراکتوری‌ها هم باعث تعجب وی شده بود.

در ادامه بهمنی و حسینی شمس هم روی خط تلفنی برنامه آمدند و ابراز داشتند که در دقایق پایانی بازی نمی‌توانستند ارتباطی با تلفن داشته باشند و از اتفاقات رخ داده در درون زمین متعجب بودند.

در ادامه حسنی‌خو مدیر حراست وزارت ورزش روی خط تلفنی برنامه آمد و عنوان کرد که پسر تونی به نیمکت‌نشینان تراکتور اعلام کرده است که بازی سپاهان و سایپا دو بر دو شده است و این موضوع تایید شده است.

وی گفت: از پسر تونی هم در این باره سوال شده است و وی تایید کرده است که به او اطلاع داده‌اند و او هم به پدرش تساوی سپاهان را اطلاع داده است.

حسنی‌خود در واکنش به این که آیا این اتفاق برنامه ریزی شده بود، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی نبوده است و من به چنین استنباطی نرسیده‌ام.

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی هم روی خط تلفنی برنامه آمد و گلایه‌هایی را درباره داوری این بازی مطرح کرد و گفت که پیش از این هم درباره داوری و عملکرد آن‌ها که می‌توانددر بازی تاثیرگذار باشد در جلساتی با مسئولان فدراسیون هشدار داده بود.

a52a2a;">وی همچنین قطع سیستم‌های مخابراتی را رد کرد و گفت که بیش از 36 هزار مکالمه و تماس تلفنی حین برگزاری بازی صورت گرفته و اینترنت هم قطع نبوده است.

جبارزاده ابراز امیدواری کرد که در این باره بررسی‌های لازم صورت گیرد و درباره داوری فغانی کارشناسان داوری گزارشی را تهیه کنند و به این موضوع رسیدگی شود.

a52a2a;">واما نتیجه ای که من گرفتم
اقای تونی شما یک مربی حرفه ای هستید .اینکه چنددقیقه ای اخر که 6 دقیقه بیشتر نبودرابه دفاع پرداختید که این برای مربی حرفه ای مثل شما جای تعجب دارد.درضمن شما دوگل دردقایقی که اندو اخراج شد خوردید واگر دفاع نمیکردیدگلهای دیگری میخوردیدواقای منصوریان نیزحملات تیمش را دران دقایق تشدید کرده بود واگر گل چهارم رو نمیخوردید جای شکرش باقی است واینکه هر تیمی درتبریز برنده میشد قهرمان لیگ بودرا مد نظر قرار دهید سپاهان فقط با نتیجه مساوی این دوتیم میتوانست قهرمان شود.شما  میخواستید بیشتراز3گل بزنیدچرا نزدید چرا از بازیکنانتان نخواستیدحمله کنند بجای دفاع انهم چنددقیقه اخر.درضمن سپاهان تیمی نبود که در هفته های پایانی به تیمی باج دهدوقهرمانی خودرادردستان خودش میدیدوباید برنده میشدوبعد به مساوی شما فکر میکرد ومساوی شما باعث شد این تیم قهرمان شود.اگر میبردید هیچ حرفی نبود.ای کاش بجای اینهمه حرفهایی که زدید اولبازی میکردیدوباعث خوشحالی تبریزیهای عزیزمان میشدید.