انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :مراسم ترتیل قران کریم از لنز گوشی احسان فقط خدا (متفاوت)
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام وقت بخیر نماز روزهاتون قبول

وقتی اسم   جز خوانی قران کریم در ماه مبارک رمضان  میاد اکثراً یاد چنین تصویری میفتیم

اما تصویر من متفاوت هست

من کلاً هر جا باشم نمازمو میریم مسجد همون جا ،   قبل از اینکه وارد روستای ما بشین یه مسجدی هست که اطرافش بیشتر مغازه هست ، امام جماعت داره و نماز جماعت  برگزار میشه  ، موقعه ی نماز شلوغ هست و مغازه های اطراف تعطیل میکنن میان برای نماز ، اما بعد از نماز ظهر میرن سمت مغازه هاشون

این تصویری هست که روز دوم ماه مبارک رمضان امسال گرفتم  ، دو نفره هستن ،  حاج آقا قرآن میخونه و اون بنده خدا خط میبرد

بعضی وقت ها هم مثل دیروز  حاج آقا تنهایی قرآنشو میخوند 

این یکی از مساجد شهر نزدیک روستامون هست و مساجد دیگه اشون شلوغ هست اما این برای من جالب بود کسی باشه یا نباشه حاج آقا قرآنشو میخونه ، باندشون هم از اون باند های دستی هست می زنن به برق یا علی اماده هست

این خوبه آدم همیشه به فکر جمعیت و کمیت نباشه ، کاری که درست هست رو انجام بده حتی به فکر کیفیت  ، باندشون خیلی حرفه ای نیست

برای من که چند دقیقه ای اونجا بودم خیلی جالب بود

دعا کنین مغازه خودم درست بشه کاراش ، شما ها که دعا میکنین خوب کنارش بگین خدایا کمک کن احسان مغازه شو بزنه خخخ زحمتی میشه مگه براتون خخخ والا یه دعا بیشترکنین خخخ

اولین گیم نت در روستای ما به دست اینجانب خخخ بچه های روستامون میرن شهر گیم نت بازی میکنن می خوام تویه روستامون گیم نت بزنم 
نخیر به فکر بچه ها ی مردم  نیستم که این همه راه میرن برای بازی به فکر سودش هستم که خوب سود خواهد داشت خخخ خبرنگاری که پول نداره خخخ راستی  یه مصاحبه دارم بعد از اون اگه عمری باشه چه خبرا هم ادامه پیدا میکنه
پس دعا فراموش نشه اسم گیم نت هم (فقط خدا) هست اگه خواستین تویه دعا با ذکر اسم مغازه نام ببرین اسمش فقط خدا هست خخخ
این اسم رو اگه به انگلیسی بنویسی خیلی با کلاس میشه پس نگین گیمنت و این اسم بی ربط هست هرکلمه ای  به خارجی با کلاس میشه ، احسان رو اگه شما بنویسین ehsan دیگه  خارجکی هست با کلاس  خخخ

گیمنیت just god با مدیریت احسان یا بهتر بگم ehsan خخخخ