انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :برد ایران مقابل لهستان+حاشیه ها و تصاویر و سخنان بعد بازی
نویسنده :احسان فقط خدا

سلام یه برد شیرین مقابل قهرمان جهان(لهستان) تبریک به همه

البته برای رفتن به مرحله بعد 3بازی بعدی فوق العاده حساس هست که ان شاالله ما می بریم و لهستان بازی بعد و 2بازی آخرش رو می بازه

حاشیه های این بازی به نقل از سایت فدراسیون والیبال که الان من دارم اخبار و تصاویر رو نگاه میکنم  بیش از 5 هزار نفر آنلاین هستن در این سایت و بازدید دیروزش بیش از 2ملیون نفر بوده ! ! ! ! خیلی خیلی هم سرعتش کند هست

اخبار و حاشیه زیاد هست من مهمش ها اینجا میذارم

حضور کارکنان سفارت لهستان در تهران به همراه خانواده در سالن ۱۲ هزار نفری، باعث تشویق تماشاگران حاضر در سالن شد تا آنان قبل از ملی پوشان این کشور بدانند که در چه سالنی باید به مصاف تیم ایران بروند. این افراد نیز در واکنش ff0000;">تلفن های همراه خود برای فیلم برداری از جمعیت حاضر در سالن روشن کردند

ff0000;">ورود تماشاگران به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی از ff0000;">ساعت ۱۶ آغاز شد و در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه ظرفیت سالن تکمیل شد.

در ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه درب های ورزشگاه ۱۲ هزار نفری بسته شد چون ff0000;">دیگر هیج جای خالی حتی روی پله ها و راهروها وجود نداشت. 

کادر فنی و بازیکنان این تیم تلاش داشتند خود را نسبت به جمعیت حاضر بی تفاوت نشان دهند.

تصاویر بازی و اخبار و حاشیه ها و سخنان بازیکنان مربیان  داره تند تند به روز میشه ، همینجور که گفتم سرعت سایت خیلی کند هست ان شاالله صفحاتی که زدم باز بشه مطالب مهمش رو می زارم 

ff0000;">شهرام محمودی با کسب ۱۸ امتیاز عنوان ff0000;">امتیازآورترین بازیکن دیدار نخست ایران و لهستان در تهران را به دست آورد.

ff0000;">سخنان مربیان بعد بازی

ff0000;">کواچ: خوشحالم که یک مسابقه سخت را بردیم 

در رختکن با بازیکنان صحبت کردم و گفتم به نتیجه هر چی باشد سه بر یک یا سه بر دو فکر نکنید و فقط به پیروزی نهایی برای ایران فکر کنید. 

ff0000;">آنتیگا: فرصت پیروزی را از دست دادیم

تیم ما در برخی تکنیک ها از جمله اسپک مشکل داشت. فکر میکنم در بازی بعدی بهتر خواهیم بود.
وی در باره جو سالن ۱۲ هزار نفری آزادی نیز گفت: این جو بسیار خوب بود که در لهستان هم شاهد آن بودیم . اینقدر تماشاگران هیجان داشتند که حتی ارتباط بین اعضای کادر فنی نیز سخت بود.

این مطلب در حال به روز رسانی و تکمیل است