انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :معرفی نرم افزارPROCEXP وتوضیحاتی درباره ویروس کشی بدون آنتی ویروس
نویسنده :محمدELE

0000cd;">سلام 

0000cd;">امروز یه نرم افزار رو میخوام خدمتتون معرفی کنم برای کنترل برنامه های اجرایی کامپیوتر
در واقع یه نرم افزار شبیه Task  Managerهست ولی حرفه ای تر
800080;">نمایش نمودارهای استفاده ازCPU,RAM,I/O,DISK وNETWORK

ff0000;">برای دانلود کلیک کنید: 008000;">لینک دانلود
008000;"> 
حجم حدود1مگا بایت

با این میتونید فعالیتهای سیستم رو کنترل کنید
قطع کنید یا دوباره اجرا کنید و...
بعضی از اجرایی های ناخواسته یا ویروس هایی که حذف نمیشن رو از کار بندازید و...

یکی از نرم افزارهایی که برای کنترل سیستم استفاده میکنم همینه باهاش یه جورایی ویروس یابی می کنم

خب بزارید یکم از ویروس کشی بروش دستی براتون بگم

الان  دوتا ویروس رو میزارم رو سیستم تا آشنا بشید

ای خدا سیستم پاک بود ببین به چه روز افتادهupload/0 (36)

خب این پایین اجرایی  دوتا ویروسی هست که گذاشتم روی سیستم اومده که یکیش خودشو شبیه مرورگرنشون میده

ویروس شماره1: اون ویروس New Folder .exeهست یه اسم دیگه هم داره(regsvr) که یکی ازفعالیتهاش اینه اگه الان یه فلش بزنم به سیستم کل فلش رو میکنه پوشه جدید و پوشه های اصلی رو مخفی میکنه ویه خصوصیت خوبی که این ویروس داره اینه که بعد از متصل شدن به یه کامپیوتر دیگه اونم آلوده نمیکنه مگه اینکه پوشه هایی که خودش ساخته رو شما باز کنید

ویروس شماره 2: یه اجرایی میسازه با اسم مرورگرم همچنین توی فلش میانبر میسازه و بعد اجراییشو افزایش میده(میشن 2-3تا) وبعد هم یه کارایی میکنه که فعلا بی خبرم و بعد که به نت وصل شدم اطلاعاتمو کپی میکنه نا کجا آباد
که میتونم از اینجا از کار بندازم و بعد پیداش کنم و حذف کنم

اگه به تصویر توجه کنید الان حدودا50%از کار CPUبرا ویروسها هست(که البته الان هنوز بعداز اجراشون کامپیوتر ری استارت نشده)
خب حالا چطور فعالیتو از کار بندازیم»در اینجا من میخوام ویروسهایی که بودن رو از کار بندازم وبعد حذف کنم(چون اگه از کار نیفته حذف نمیشه)

اینم وضعیت سیستم بعد از ری استارت
:

و با لغو اجراییشون کار CPUمیاد پایین
که اگه هیچ برنامه ای درحال اجرا نباشه:

البته با از کار انداختن ویروس سیستم پاک نمیشه و باید فایل اصلیش پیدا وحذف بشه
فایل اصلی ویروس کجاست؟

البته این نکته رو متذکر میشم که هرگز بدون اطلاع و اطمینان هیچ فعالیتی رو حذف نکنید وگرنه باعث میشه ویندوز بریزه بهم
عیبی نداره آخرش سیستم ری استارت میشه بر میگرده
مثلا یکی از این SVCHOSTها که از کار بندازید اتوماتیک بعد از 60ثانیه کامپیوتر ریست میشه

در ادامه یه مقدار دیگه توضیحات دیگه هم هست که بعداً اضافه میکنم

کپی برداری بدون ذکر منبع جایز نیستupload/0 (1)

منبع:همین حوالی