انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :واقعا چرا یکم حوصله نمیکنید؟؟؟(البته منظورم عده ی خاصیه)
نویسنده :تلاطم خاموش

ff0000;">000000;">  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب  دارم خدمت همه ی شمابزرگوارن و کارابران محترم  ff0000;">انجمن یاران منتظر

4b0082;">طبق انتقاداتی که اخیرا در انجمن شده ,خواستم به عنوان کوچک ترین عضو انجمن مطلبی رو خدمتتون عرض کنم.

800080;">اینکه انجمن از رونق قبلی افتاده و کاربران فعالیت قبلی رو ندارن دلایل زیادی میتونه داشته باشه...
ff0000;">d3d3d3;">اما بنده میخواستم بگم که چرا اکثر کاربران وقتی تایپک های طولانی که نیازمند وقت , تفکر و خوندن هست رو میبینند ...فقط یه تشکر میزنن و به سرعت رد میشن؟؟!!

خود بنده قصد داشتم که کتابی در رابطه با ff0000;">علائمff0000;">ظهور آقا (عج) رو در بخش های متفاوت و جدا از هم برای کاربران بگذارم...اما متوجه شدم حوصله ی اکثر کاربران برای خوندن مطالب طولانی کافی نیست...!!!و به همین علت گذاشتن مطلب رو به تعویق انداختم!
ff0066;">این یک توهین یا بد گویی به شمار نمیاد...پس خواهشمندم فقط به عنوان یک نقد بهش نگاه کنید.

000000;">d3d3d3;">بنده مطمئنم که اگر کاربران این اطمینان رو به ما بدهند که مطالب طولانی و پر محتوا رو هم میخونن  هم فعالیت بیشتر میشه هم سطح علمی و مذهبی انجمن بالاتر میره...

4b0082;">خواهش میکنم نظرتون رو درباره ی این انتقاد در همین تایپک به اطلاع کاربران و خود بنده برسونید....و اگه انتقاد نا به جایی کردم همین جا گوشزد کنید.
ff0000;">التماس دعا...
یا علی

اللهم عجل لولیک الفرج

الهی آمین