انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :شبهه های خیلی خفن در حد المپیک...لطفا جواب بدید
نویسنده :بلاغ مبین

سلام.این ها پست هایی هستش که تو فیسبوک و شبه های اجتماعی دیگه هم به وفور زیاد میشه و کسی نیست به اونها جواب بده...کارشناسان محترم اگر هستند بیان جواب دندون شکن بدن..

شرمنده که یه جاهاییش بی ادبی هستش..اما اونها از همین حیای ما دارن سواستفاده میکنن...باید یه جواب محکم بهشون داد...من فقط چنتا نمونه ازشون رو میزارم...مشت نمونه خرواره...اگر یه شخصی که بنیه اعتقادی قوی نداشته باشه بره تو این شبکه ها و جوابی براشون پیدا نکنه مطمئنا از دست میره...یکی از رفیقامون از شیعه بودن زده شده رفته بهایی شده بعدشم رفته مسیحی شده الانم کلا لاییک شده...از همین شبکه های اجتماعی مخش  زده شده...

اینا هم شبهات :

0000cd;">شوهر عزیزم! ای بهترین مرد جهان!
================================
من خیلی دوست دارم برایت هوو بیاورم و چهار شوهر برای خود برگزینم ،همچون تمام زنان دیگر که برای خود دو ، سه، چهار یا بیشتر شوهر گرفته اند مگر من نسبت به دیگر زنان چه کمبودی دارم یا چه از آنان کم دارم؟
اگر واقعیت امر را بخواهی، خودم هم نمیدانم چرا ؟
شاید از بودن با تو ، و از لحاظ سکس با تو سیر شده ام و میخواهم با مردان دیگری هم باشم ، ولی به تو هم خیانت نمیکنم و از راه شرعی برای خود سه شوهر دیگر می آورم ، چون خیلی دوست دارم چهار شوهر داشته باشم و هر شب با یکی از آنان همبستر شوم و به آرزویم ارضا شدن برسم.
بنظرم داشتن چهار شوهر شیرینی خاص خود را دارد ، مثلا هنگامی که از کار به خانه برمیگردم ، یکی پاهایم را ماساژ بدهد و یکی دیگر برایم نوشیدنی بیاورد و یکی دیگر هم کنارم بنشیند و دستانش را به دور گردنم حلقه زند و برایم شیرین زبانی بکند و آن دیگری هم در انتظار بایستد تا به او کاری گمارم تا برایم انجام دهد.
این شرایط باعث ایجاد میدانی رقابتی و دعوای مابینشان شود که هر کدام سعی کند خود را برایم عزیز جلوه دهد.
همسر عزیزم:
امیدوارم از این کرده ام ناراحت نشوی چون اینکار من مطابق شرع و عرف دین مبین اسلام ناب محمدیست و من نیز خواستار آنم که دستورات اسلامی را بجا آورده و براساس طریقتش پیش روم و بدینسان بهشت را برای خود تضمین کرده و بدستش آورم که همانا با وجود بهشت دیگر به تمام آرزو هایم میرسم و صاحب هفتاد و دو پسر زیبا و دلربا میشوم و میتوانم هرلحظه با آنان سکس داشته باشم و از آنان لذت ببرم.
شوهر عزیزم:
من تو را به اندازه تمام دنیا دوست دارم و تو را با هیچکس عوض نمیکنم؛ برای هر چهار همسرم خانه میخرم و آنان را در ان اسکان میدهم و قطعاً من بین شوهرانم تفاوتی قائل نمیشوم، ببین که من چقدر مهربانم هر شب هم نوبت را رعایت میکنم و با یکی از شوهرانم همبستر میشوم، مگر آنکه کاستی از یکی ببینم تا نوبتش بسوزد.
در نهایت سپاسگزار دین مبین اسلام ناب محمدی و همچنین تو ، شوهر عزیزتر از جانم هستم !!