انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :|||||):کودکانی که .... چه بگویم هرچه بگویم باز کم است :(|||||
نویسنده :ایلیا110

0000cd;">بنام خدایی که حق را افرید و ناحق را هلاک کرد
0000cd;">کودکانی داریم ( و بوده ایم )در مکانی امن همچو IRAN

همیشه شادمان با ناز کشیدن های ما ، با بازی های ما ، با رفتار خوب ما و دیگران با انها upload/Geryee

احساس ارامش و امنیت  که داشته اند و دارند

از شیرین زبانی هایشان  گفتیمو میگوییم

006400;">دیگر بس است دلم طاقت گفتن این سخنان را دیگر ندارد  خودتان  در قالب تصاویر ببینید که چطور  نعمتی را داریمو  دیگران در حسرت ان و برای رسیدن آن گاها جانشان را هم فدا میکنن upload/Geryee

800080;">تصویر درد آور کودک بیگناه سوری که تنها برای رسیدن به 0000ff;">ساحل آرامش800080;">، در آغوش والدین پای در دریایی گذارد که قربانگاه وجدان بشریت شد. این کودک نمی دانست که باید در کارزار جنگ داخلی سوریه به دنیا بیاید. پدر و مادرش نمی دانستند ممکن است آیلان 4 ساله در کنار ساحل دریا پشت به بشریت، سیاهی روزگار را فریاد بزند. و چه تشابه زیبایی که جنگ داخلی سوریه 4 ساله شد و آیلان نیز 4 سالش بود که پرکشید و دریای بیکران نیز نتوانست غم و اندوه در دل سپردن پیکر این کودک را تحمل کند و آن را به ساحل سپرد.

0000ff;">رفتاری که با انها بعضی از  خدا بی خبران (مردم مجارستان)میکنند چگونه کنار بیاییم با این  ظلم ها ای خدا 800080;">upload/Geryee
(تصاویر) فرار بی نتیجه پدر و پسر پناهجو

بعضی وقت ها با خودم احساس گناه میکنم  خداااااااااااا

اینکه من اینجا در امنیت و اونا اینگونه خوارو ذلیل بشن  خدایا تو بزرگی تو پناه بی پناهانی  خدا ااااا  نذار اذیت بشن upload/Geryee

من که دیگه  توان صحبت ندارم
 فقط  امیدوارم دیگه از این صحنه ها نبینیم خدااااااااا

اگه اشکاتون جاری شده  بدونید که  یه روزی پاداش همین اشک هارو از خدا میگیرید

یاد سیدالشهدا  مدام به ذهنم میزنه  با دیدن  ظلمی که شباهت زیادی داره به  اقای کم سنو سال بزرگوارمون  حضرت علی اصغر(ع) upload/Geryee

کارایی که  دواعش لعنت الله علیه میکنن با مردم و کودکان  کشور های عراق و سوریه و...  وکاری که  ال سعود لعنت الله علیه با کودکان یمنی...

التماس دعا برای کودکان  مدام در اضطراب
و ظهور ناجی  انها از ظلمو فساد upload/Geryee
والسلام