انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :مظلومی: جوانانم تجربه خوبی در سوئد کسب کردند
نویسنده :shayans2

استقلال در آغازین روزهای سال نو راهی سوئد شد تا در دیداری تدارکاتی مقابل هاماربی به میدان برود، جدالی که سرمربی استقلال از آن به عنوان یک تجربه بزرگ نام برد.

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین لیگ برتر ایران با سرو صدای فراوان راهی سوئد شد تا مقابل هاماربی به میدان برود. اتفاقی که به سوژه اصلی رسانه های ورزشی این کشور بدل شد و خبرنگاران به محض دیدن مسئولان استقلال پیرامون مخالفت های اولیه آنها برای سفر به استکهلم پرس و جو می کردند.

در این بین پرویز مظلومی سرمربی استقلال اولین نفری بود که مدام در تیررس قرار می گرفت تا پاسخگوی تمام ابهاماتی باشد که در راه سفر کاروان آبی ها به اروپا رقم خورده بود. مظلومی در گفتگو با یکی از خبرنگاران سوئدی که در سایت های مختلف بازتاب زیادی پیدا کرد، گفت:« اتفاقا برای ما افتخاری بود که به سوئد بیاییم و به عنوان نماینده ایران مقابل هاماربی بازی کنیم و نشان بدهیم که از چه توانمندی هایی برخوردار هستیم اما مشکلاتی داشتیم از جمله غیبت هشت بازیکن کلیدی به دلیل ملی پوش بودن و مصدومیت».

او ادامه داد:« با این حال به دعوت طرف سوئدی احترام گذاشتیم و با وجود مشکلاتی که داشتیم به استکهلم آمدیم و خوشحالم که این سفر برای جوانان من یک کلاس درس بزرگ بود و آنها را با تجربیات جدیدی روبرو کرد که در آینده به سود خودشان و تیم من تمام خواهد شد. ما بازی را باختیم اما واقعا با همین وضعیتی که داشتیم و هشت بازیکن کلیدی ما را همراهی نمی کردند باید می بردیم».

سرمربی استقلال در ادامه تصریح کرد:« تنها نگرانی ما بابت خستگی این سفر بود چون در روزهای آتی استقلال چند بازی مهم در کورس قهرمانی لیگ برتر دارد و با مشکلات زیادی هم از بابت عدم همراهی بازیکنان کلیدی پیش روی ما قرار داشت اما الان خوشحالم که شاگردان جوانم جلوی هاماربی نگرانی هایم را از بین بردند و نشان دادند از چه توانایی هایی بهره می برند».

مظلومی در پایان به میزبانی خوب سوئدی ها و باشگاه هاماربی اشاره و گفت:« واقعا باید تشکر کنم از میزبانی خوبی که باشگاه هاماربی انجام داد. همه چیز خوب بود و ما مشکل خاصی در استکهلم نداشتیم و امیدوارم که این همکاری ها میان دو باشگاه همچنان ادامه داشته باشد».