انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠چگونه خوشرو باشیم ؟! از نگاه علم و دین •●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•
نویسنده :ye adam

قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم:افضل نساء امتی اصبحهن وجهان و اقلهن مهرا.پیامبر خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند:

بهترین زنان امت من زنانی هستند که خوشروتر و مهریه ایشان کمتر باشد.من لایحضره الفقیه، ج 3، ص 252(مثلا 2012سکه نباشد مطابق عرف محل باشد)

در سخن دیگری رسول الله می فرمایند محبوب ترین شما نزد من خوشروترین شما است

فاطمه زهرا می فرمایند بهشت پاداش خوشروئی است

کسی خوشرو است که دراوج بهداشت روان باشد وکسی دراوج بهداشت روان است که بتواند بخندد

چگونه می توان خندید؟!

درصورتی می توانیم بخندیم که بدن ما کمبود مواد آلی وغیره نداشته باشد مثلا کمبود کلیسم وکمبود ویتامین ب وکم خونی نداشته باشیم چون اگر کسی این کمبود ها را داشته باشد نمی تواند بخندد طبق امار 00ffff;">90درصد ما ایرانی ها کمبود این موارد را داریم علت اینکه ملتی عصبی هستیم هم همین است علت اینکه خنده رو یا خوشرو نیستیم همین است

البته کسی که فاقد کم خونی باشد پوستی براق دارد و پوستش کدر نیست و خون سبب بالارفتن حرارت بدن میشه که خودکار خوش رو می باشد ولبخنددارد

افرادکم خون لجباز و غرغرو هستند اگر قوی ترین داروهای اعصاب را هم مصرف کنند چون کم خونی رفع نمیشه با دارو خوشرو نیستند و پرخاش میکنندقهرمیکنند

برای تامین مواد بدن باید شب غذاهای کلسیم دار استفاده کرد مثل بادام وکنجد ونخود وپنیر وغیره

شادترین مردم جهان اهالی کشور دانمارک هستند بعد هند

همینطورهم میشه قضاوت کرد انها لباس تیره نمی پوشند و رنگ لباسشان شاد است معیارهائی بعنوان شادبودن مردم دانمارک بیان شده که در پست های قبل امده است

برای اینکه بتوانیم بخندیم بهتراست اصول وارکان بهداشت روان را رعایت کنیم از آلاینده های شیمیائی و آلودگی صوتی اجتناب کنیم وغذاهای استراسور نخوریم مثلا بجای چای آویشن دم کنیم