انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :دلم گرفته و...
نویسنده :ارتش تک نفره

008000;"> 
و خدایی که مرا تنها نمی گذارد...

دلم گرفته و جز گریه راهی نیست...................................به غیر ظلمت شب مرا پناهی نیست

بیا بگو چه بلایی سر گلو آمد........................................سکوت مطلقم و صدای آهی نیست

دلم گرفته ز دنیای پست نافرجام..................................به آسمان دلم،نه ستاره، نه ماهی نیست

غبارِ غربتِ ره گرفته ام لیکن..........................................در انتظارِ منِ خسته،تک نگاهی نیست

دلم گرفته و هوای باریدن است انگار...............................برای قطره اشکم شانه،تکیه گاهی،نیست

مرا به جرم چه تنها نهادی و بی کس؟................................مرا به غیر هوایت دگر گناهی نیست

همیشه تو هستی میان خواب هایم.....................................خیال های آدم که دل بخواهی نیست!

اینجا شده ام با خودم هم درگیر.........................................نخند، حال دل من فکاهی نیست!

به هر شهر و دهاتی نهاده ام پای........................................به غیر گوشه برزن مرا پناهی نیست

آنقدر راهی که رفته ام سخت است....................................که فرق، بین این راه و چاهی نیست

مرا هوای تو به این حال و روز انداخت.............................وگرنه در دل ما به جز سیاهی نیست

ff0000;">ارتش تک نفره