انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :شهداء از ظهور امام زمان (عج) مي گويند
نویسنده :قمرخانم

0000cd;">شهداء از ظهور امام زمان (عج) مي گويند

008000;">(بسم الله الرحمن الرحیم)

وصيت نامه شهدا گرانقدر هشت سال دفاع مقدس بيشتر مشتمل بر تاكيد ها و سفارش هايي است كه محور آنها معنويت ، خدامحوري ، تبعيت از قرآن و سنت و سيره معصومين عليهم السلام و اخلاق و رفتار اسلامي است و معنويت ، روحيات و اخلاق سازندگي ، كار و تلاش و تعهد را به انسان هديه مي دارد. سفارش هاي شهدا ابعاد مختلفي دارد. درزمينه ها وعرصه هاي مختلفي. رهنمودها و دلواپسي هاي خود را ابراز داشتند. يكي از تاكيدها و سفارشهاي شهدا، امام زمان(عج ) است .مهمترين سفارش شهدا به مردم ، در پيش گرفتن رفتارها ، كسب خصوصيات و اتخاذ رويه هايي است كه زمينه ساز ظهور حضرت مهدي (عج) و سبب تعجيل در آن مي شود . اين موضوع نشان ميدهدكه شهدا علاقمند به ظهور و از منتظرين ظهور حضرت مهدي(عج)بوده اند.
يكي از بزرگترين آرمانها و آرزوهاي آنان ظهور حضرت بقية الله الاعظم مي باشد.شهيدان از منتظرين ظهور بودند وحضور خود را درجنگ حق و باطل به مثابه زمينه سازي براي ظهور و اتصال به انقلاب حضرت مهدي قلمداد مي كردند به همين دليل براي تعجيل ظهور آقا امام زمان نه تنها از هيچ كوششي دريغ نمي ورزيدند بلكه ديگران را نيز براي تحقق اين امر خطير ترغيب و تشويق مي كردند. شهدا والا مقام تاكيد داشتند.

ظهور

شهید آوینی

نتیجه نهایی را باید در سرنوشت موعود جهان جستجو کرد .ما مرده و شما زنده.خواهیم دید که بلاخره چه کسی پیروز خواهد  شد و چه کسی زمین را به ارث خواهد برد؟حق یا باطل،امام حسین علیه السلام یایزید،حزب الله یا صدام،حضرت امام و یا غرب و شرق،امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف یا دجال.

بسیجی شهید عبدالله کاویان تلوری از بندرگز

روزی امام عصر(عج) با اراده خداوند از پس پرده غیب، ظاهر خواهد شد وبساط ظلم و استکبار را از جهان برخواهد کند

وصیتنامه شهید 12 ساله رضا پناهی

هدف من از رفتن به جبهه این است که اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی» لبیک گفته باشم و امام عزیز و اسلام را یاری کنم و آن وظیفه‌ای را که امام عزیزمان بارها در پیام‌ها تکرار کرده، که هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود، و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند

شهيد علي‌اصغر رجائي

مجالس‌ دعا را بپا داريد چون‌ ما هر چه‌ داريم‌ از دعا داريم‌. از دعا كردن‌ به‌ جان‌ امام‌ و رزمندگان‌ خدداري‌ نكنيد. دعا براي‌ تعجيل‌ در ظهور آقا امام‌ زمان‌(عج‌) بكنيد. دعاي‌ فرج‌ يادتان‌ نرود. خدايا، خدايا تا انقلاب‌ مهدي‌ خميني‌ را نگهدار. رزمندگان‌ اسلام‌ نصرت‌ عطا بفرما . ياران‌ با وفاي‌ امام‌ ما نگهدار. صدام‌ و صداميان‌ نابودشان‌ بگردان‌. به‌ اميد فتح‌ كربلاي‌ معلاي‌ حسيني‌

شهید جواد کریمی

به شکر الهی انقلاب اسلامی ایران در پی گردش هر شبانه روز گامی فراتر بر روند تکاملی و جهانی شدن خود افزوده و بیش از پیش تکوین می یابد و نام پرافتخارش از این راه آوازه هر آزاد مرد مسلمان می شود و مستضعفین جهان در پی گسترش جبهه اسلام در دنیا هر روز بیش از پیش دلگرم و جذب دین مبین پیامبر خدا می شوند.

از سوی دیگر منافقین و کفّار هرلحظه که از عمر این انقلاب می گذرد مفتضحانه شکست خورده و رسوای خاص و عام می گردند و این جای بسی امیدواری است که هر لحظه در انتظار انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) باشیم به امید آن روز توصیه من به همه دوستان و برادرانم این است، هر روز امیدوارتر به انقلاب و جهانی شدن انقلاب اسلامی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنید و در راه پاسداری از اسلام فعال و کوشا باشید که امروزه پاسداری از اسلام یک وظیفه شرعی و الهی است و در این زمان بیش از هر فرصت دیگر اسلام احتیاج به یاری و کمک شما امت قهرمان دارد و این در زمانی است که فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حسین زمان بگوش می رسد که اسلام را یاری دهید.

شهید جعفر احمدی حمد گو :
... از برادران عزیز تقاضا دارم که به هر قیمتی که شده از اسلام و قرآن دفاع کنند و پرچم انقلاب اسلامی را حتی شده با خون های مقدس خود برافراشته نگه دارند تا این انقلاب به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) سپرده شود تا با ایجاد حکومت جهانی ایشان شاهد آزادی کربلا و قدس عزیز باشیم .

شهید محمد حسین سهرابی فر :

... توصیه ام به امت شهید پرور این است که الآن حسین زمان ندای هل من ناصرش همه جابلند است ، باید دل به خدا بست و به یاری اش شتافت تا انشاالله این انقلاب صحیح و سالم به صاحب اصلی اش تحویل داده شود .

شهید مجید جباری :

ای مادران شهدا صبور و بردبار باشید که صاحب خونهای شهدا خواهد آمد . آری مهدی (عج) خواهد آمد و انتقام خون جدش امام حسین (ع) و شهدای کربلای ایران را خواهد گرفت .

شهید جواد نهالی مقدم :
... در این شرایط سخت و حساس مبارزه با کفر باید آنقدر خون بدهیم و آنقدر کشته بدهیم تا اسلام عزیزمان با ظهور حضرت امام عصر (عج) به پیروزی نهائی برسد و قسط و عدل جهانی در سایة توحید برقرار گردد .

شهید منصور رحیم سبحانی : 
... ما در زمانی زندگی می کنیم که ظلم و فساد سراسر جهان را فرا گرفته است و ما باید آنقدر خون بدهیم تا اسلام عزیز با حضور حضرت ولی عصر (عج) پیروز شود و عدل الهی در سایة توحید برقرار گردد .
0000ff;">ادامه دارد...

http://www.jc313.ir

مقام معظم رهبری(مدظله العالی):«خیابانها را به نام شهدا، کردیم تا هر وقت نشانی منزل را می دهیم؛بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید، با آرامش و امنیت به منزل می رسیم.»

خدایا ما را شرمنده شهدا ، جانبازان ،آزادگان ،رزمندگان و خانواده های عزیزشون نکن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین
 روح مطهرشان شاد یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد

خدایا ما را قدر دان خون شهدا و ادامه دهنده راه امام و شهدا قرار بده
الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج» 

یا زهرا سلام الله علیها

التماس دعای فرج