انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :آموزش رایگان و غیر رایگان تصویری از بیشتر نرم افزارها و برنامه نویسی -ها
نویسنده :Sajjadiyya

سازمان دیده بان. گوش دادن. تمرین. یاد بگیرند.

شما همگام با آموزش آنلاین. بدانید آنچه شما می خواهید، زمانی که شما می خواهید، و عمل با فایل های استاد در حالی که شما تماشا و گوش دادن.

@ dawnmcfresh،

@ لیندا فقط شما امروز کشف - با تشکر از شما! برای یادگیری آسان و لذت بخش!
@ dawnmcfresh،

، lynda.com بر روی لپ تاپ

یادگیری programming از یک حرفه ای.

معلمان ما مربیان موثر، پرشور، که او نیز مقامات محترم در نرم افزار، خلاق، و زمینه های کسب و کار هستند. آنها در اینجا تخصص خود را برای به اشتراک گذاشتن در ده ها تن از موضوعات با شما، با دوره های سازمان یافته به این مناطق هشت موضوع.

یک منبع قابل اعتماد برای دانش است.

2 میلیون +
مردم

ما با ارائه آموزش به بیش از 2 میلیون نفر، و اعضای ما به ما می گویند که lynda.com کمک می کند تا آنها را به ماندن بگیرید پیش از به روز رسانی نرم افزار، انتخاب کنید تا مهارت های نام تجاری جدید،
تغییر مشاغل، تبلیغات زمین و کشف سرگرمی های جدید. چه کاری می تواند به ما کمک کند که شما باید انجام دهید؟

pcmag.com

lynda.com برتری در کمک به حرفه ای مشغول تیغ صورت تراشی مهارت های نرم افزار خود را تیز نگه دارید.
جیل دافی، PCMag.com

من واقعا دوست دارم سایت شما. من بسیار آموخته اند و به شما با تشکر، من فقط اولین برنامه من برای آیفون منتشر شد.
استفانی J.

@ amykilnerdesign،

در حال قادر به استفاده از lynda.com از طریق تک یک نجات دهنده زندگی است. در چند ساعت من خواهد بود یک طراحی وب سایت حرفه ای ؛)
@ amykilnerdesign،

ادامه مطلب از اعضای ما »

راه حل های آموزش کسب و کار، مدارس، دولت، و بیشتر

علاوه به طرح های فردی ، ما نیز ارائه
مقرون به صرفه عضویت در گروه که باعث
آموزش تصویری با کیفیت بالا در دسترس برای همه در
سازمان شما. بیشتر بدانید »

دسترسی رومیزی، تلفن همراه، و قرص

فروشگاه اپل برنامه را فشار دهید آندروید برنامه بر روی دکمه گوگل بازی
lynda.com در تلفن همراه

آماده را یاد بگیرند؟

گوگل هم دلش خوشه با این ترجمه هاش...ولی کاچی بعضی هیچی.