انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :جند نكته براي شادماني
نویسنده :فرشته66

۱- سحرخیز باشید: اقرار می کنم که این نکته برای همه کارساز نیست. و ممکن است برای شما نیز کارساز نباشد. اما من آنرا یک تغییر شگفت انگیز در زندگی خود می دانم. عادت به سحرخیزی، آغاز روزهای مرا بسیار مثبت تر ساخته است. و من اکنون زمان و انرژی بیشتری برای نوشتن، تمرین و تفکر دارم.
\
٢-مهربانی را تمرین کنید:این نکته می تواند یکی از مهمترین نکاتی باشد که باید آن را رعایت کنید. بخش اول از مهربان بودن همدلی است و این توانایی به ما کمک می کند که بتوانیم دیگر احساساتمان را با تمرین گسترش دهیم و درد و رنج افرادی را که به آنها علاقه مندیم تصویرسازی کنیم.

٣-تمرین بردباری:گر شما به راحتی عصبانی می شوید و کنترل خود را از دست می دهید می توانید با توجه به این نکات صبورتر باشید. با توسعه این مهارتها، زندگی شما متعادل تر و روان تر و شادی شما بیشتر خواهد شد

ورزش:این نکته را به یک عادت روزانه تبدیل کنید. علاوه بر تناسب اندام، ورزش کردن به خودی خود لذت بخش است و در طول روز نیز احساس بهتری به ما می دهد.

٥-  مثبت فکر کنید:این نکته یکی دیگر از مهمترین نکات در این لیست است. نگرش مثبت در زندگی، می تواند یکی از موثرترین تغییرات مفید در زندگی شما به حساب آید