انجمن یاران منتظر
عنوان موضوع :ماهواره ای که شبکه داخلی را نشان میدهد
نویسنده :سینا

a52a2a;">چند وقتی بود که با انها میگفتم برای چه ماهواره خریده اید میگفت شبکه های جمهوری اسلامی را نمی توانیم بدون برفک بگیریم گفتم عالیه پس با خرید این شیطان خانگی دیگه مشکل دیدن شبکه های خودمان را ندارید بادی به غب غب انداخت وگفت دیگه دیگه..گفتم خدا بخیر کند...به پدرومادرش هم که می گفتم،می گفتند ما راضی نیستیم..اخه مد شده میگن اگه کسی ماهواره نداشته باشه ادم عقب مانده ای است.راست میگن..حالا اینها رو داشته باشین تا بهتون بگم چی شد..رفته بودیم خونشون برای مهمانی از قضا کنترل دست من افتاد، میخواستم شبکه رو تغییر بدم که ناگهان یک عدد رو دوبار تکرار کردم که ناگهان دیدم بله افتاده اند در دام شبکه های انطرفی...گفتم پس چی شدشما که برای شبکه های خودمان نقشه داشتید چی شد..حالا بود که داشتم متوجه میشدم واقعا ماها عقب مانده ایم .چرا که وقتی با یک نگاه شعله شهوت اتش میزند دودمان جوان را....ایا تا به حال فکر کرده ایم که چرا غربیها فسادشان را به راحتی دراین امواج ماهواره ها برای ما به نمایش می گذارند وبرای یک لحظه هم موارد علمی شان را به ما نمی اموزند چیست...بیاییم اندکی فکر کنیم تا عقب نمانیم از عقب مانده هایی که مارک به شان چسباندیم....حال چیزی دیگر بگوییم که عقب مانده ان کسی است که فکرش را حتی برای یک نفس کشیدن تکان نمی دهدتا بفهمد همه این مسائل برنامه ریزی شده است....برنامه ریزی برای بی دین کردن ماهایی که عشق حسین را در محرم به سینه میزنیم وعشق سبز مهدوی را عاشقانه قبول داریم....خدایا عاقبت بخیرمان کن