انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ويژه ي صندلي داغ: «hasti 2013»

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ويژه ي صندلي داغ: «hasti 2013»
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ بعد از ظهر [#9]
مدیر انجمن پست های بی محتوا
شماره عضویت : 344
حالت :
اعتبار کاربر : 7151
پسند ها : 375
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg

سلام خواهرم.

1-هستی رومعرفی کن.

2-آرزوی کودکی والانِ هستی چیه؟

3-توزندگیت بیشترازهمه مدیون چه کسی هستی؟

4-شخص/غذا/رنگ/وسیله نقلیه/فیلم/کتاب/شهر/شغل/دعای موردعلاقت چیه؟

5-چه خصوصیتی ازدیگران بیشترآزارت میده وتحملش برات سخته؟

6-تنهایی روبیشتردوست داری یا شلوغی رو؟

7-چرا بعضی ازکاربران ازجناب انتظار می ترسند؟من تواین مدت برخوردجدی ازایشون ندیدم.

8- جمله ایکه همیشه بهش فکرمیکنی وسعی کردی الگوی زندگیت باشه چیه؟

9-ازکدام قسمت انجمن وروم بیشتراستقبال میکنی؟

10-چقدر اهل انتقادهستی؟چه موقع وچطوری ازکوره درمیری؟

11-بخوای به خودت نمره بدی ازبیست چندمیدی؟

موفق باشی خواهرگلم.

سلامممممممممممم بر خواهر مومنه اشک فراق   از این ورااااااااااا خوش اومدی عزیزممممممم 

1.هستیو که همه میشناسن نیازی به معرفی نداره  هستی نگو بلااااااا بگوووو   من 5سالمه مهدکودک یاران میرممممممم تو مهدکودکمون عمو های فیتیله ای هستن خاله شادونه داریم انقدرررررررر خوبهههه که نگووووو

هستی یه دختر فوق العاده مهربون,یه دختری که همه چی تو زندگی براش لذت بخشه کلا همه چیو دوست دارم تا جایی که مامانم و دوستام میگن تو بگو چیو دوست نداری
عاشق شیطنت و شلوغ کاری داداشم به مامانم میگه برو نماز شکر بخون که این پسر نشدهههههههه,زود رنج,یه کم حساس, بهم میگن همیشه خندان,پر انرژی,زود جوش بعض موقع ها بد جور قاطی میکنم
یه کم لجباز,عاشق بچه ها,بهم میگن قدرت درکیم بالاست فکر میکنم که دیگرانو خوب میفهمم و درک میکنم
چقدر از خودم تعریف کردم البته بدیهامم گفتمااااااااا

2.والااااا آرزو که بسیاره آرزو بر جوانان عیب نیست
آرزوی بچگیم همیشه دوست داشتم یه خانم معلم مهربون بشم که الان یه جورایی به این آرزو رسیدم
آرزوی الانم دوست دارم هر چه زودتر ارشدمو بگیرم یه شغلی واسه استخدام بهم معرفی شده امیدوارم هر چه زودتر زنگ بزنن برم برا مصاحبه و قبول شم دلم که خیلی روشنه

آرزو دارم یه چن تا بچه به سر پرستی قبول کنم و خیلی چیزای دیه......

3.پدر و مادرم عزیزمممممم, داداشمم خیلی برام زحمت میکشه

4.شخص مورد علاقم که یکی دوتا نیستن همه افراد تو زندگیمو دوست دارم و بهشون علاقمندم
غذا هم بیشتر غذاهارو دوست دارم فقط آب گوشت زیاد دوس ندارم
رنگ مورد علاقم آبی کاربنی سبز و سفید
من عاشق دوچرخم دوست دارم هر جا میرم با دوچرخه برم خیلی خوفههههههههه

فیلمای ایرانی درباره الی خیلی دوست داشتم بعضی فیلمای خارجی هم دوست دارم سریالام مدار صفر درجه, در چشم باد,خارجی پزشکان ,پرستاران,پزشک دهکده
کتاب های مورد علاقم بعضی کتاب های روانشناسی و شعر
خب معلومه  شهر خودممممممم و عاشق مشهدم

شغلم دوست دارم تو یه پرورشگاه مشغول به کار شم و با تمام وجودم به این بچه ها محبت کنم تا کمبودی احساس نکنن
دعای مورد علاقم اللهم عجل لولیک الفرج و سلامتی بیماران و پدر ومادرم  و اینکه هیچ بچه ای از محبت پدر و مادر محروم نشهههههه الهی آمین

5.دورویی و دروغ و خیانت

6.واااااااای عاشق شلوغی هستم  خیلی کم پیش میاد بخوام تنها باشم البته گاهی اوقات پیش اومده که خواستم تنها باشم ولی شلوغیو بیشتر دوست دارم

7.نهههههههه ما و ترس امکان ندارهههههه کی گفته ما میترسیم جناب انتظار از برادران مومن ما هستن

8.این شعرو زیاد تکرار میکنم
وحشی دشت معاصی را دو روزی سر دهید     تا کجا خواهد رود آخر شکار رحمت است
اینو میخونم وسعی میکنم حواسم به خودم و طرز زندگی کردنم باشه

9.انجمن که کاملا مشخصه عاشق طنزم
عوااااا خواهررر همه میدونن,رومم که کاملااااااااا معلومه
چون منو نازنین جز اساتید بحث هستیم بحث و گفتگوووو

10.کم و بیش اهل انتقاد کردن هستم دوست دارم بیشتر ازم انتقاد کنن تا از اینی که هستم  بهتر شم  البته خیلی نرم نه با زبان تند که شدید ناراحت میشم

اگه یه اتفاقی بیفته و دیگران فکر کنن من مقصرش بودم در صورتی که اینجوری نبوده وبخوام قانعشون کنم و قانع نشن از کوره در میرممممم شدید

11.بیست که خیلی کمه خواهرررررررر برو بالاتررررررررر

موفق باشید
گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:33 بعداز ظهر