انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ويژه ي صندلي داغ: «hasti 2013»

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ويژه ي صندلي داغ: «hasti 2013»
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ بعد از ظهر [#36]
مدیر انجمن پست های بی محتوا
شماره عضویت : 344
حالت :
اعتبار کاربر : 7151
پسند ها : 375
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg

به به سلام  دایی
سوختنت و بهت تبریک میگم
یموقع فک نکنی برا جبران سوالاتت اومدمااااا
  ن اصلا اینجوری نیست اومدم فقط چنتا سوال راحت ازت بپرسم فقط همین
همونجور ک میدونی کسی ک رو صندلی داغ میشینه نباید دروغ بگه چون خدا ادم دروغ گو رو میبره جهنم
پس سعی کن بدون دروغ تمام سوالارو جواب بدی  و یموقع نپیچونی هاااا
میبینم ک دیر دیر ب سوالات جواب میدی راستشو بگو از کی کمک میگیری هان  خخخخخ
میگمممممم دایی بعد ازدواج  اقات بهش اجازه نده بیای روم چیکار میکنی ؟

عکس  چن تا ازبچه های  روم د یدی؟ همشونونام ببر؟

اگه قرار بود و اجازه داده میشد عکس دوتااز پسرا  رومو ببینی دوست داشتی عکس کدوم کاربرارو ببینی؟

اگه قرار بود  مهمونی بگیری و 4 تا از بچه های رومو دعوت کنی 3پسر و 1 دختر کیا بودن؟ نام ببر؟

با این شکلکا  یه داستان  بساز  
1  2   3       4  5  6   7   8   9    10

نظرت راجع به این آهنگ چیه؟
دست دست
دست دست
جنگو جنگ بازیسه تیر هواییسه  شصتیر یوزیسه بمیرمی دل بمیر می دل خبر هادین خبر هادین ب امریکا ب اسرائیل اما هستمی ایرونی ارتش دارمی مازرونی شما با تور اما با تور شی ملک ایرونسه اول مازرونسه بمیرمیدل  بمیر میدل
دست ای پروانه ای بالا بالا

حالا این آهنگو تقدیم کن به دوتا از بچه های روم

3تا ازاقایون و3 تا ازخانومای روم رو اسم ببر؟(بدون فک کردن ..سریع)

-شماره چن نفراز بچه های روم رو داری؟نام ببر؟
اخرین اس ام اس رو برای کی فرستادی؟وچی بود؟اخرین اس ام اسی ک برات فرستادن کی بود و چی نوشته بود بنویس؟
راست میگن بچه شمالی؟خخخخخخخ اگه گفتی از کجا فهمیدم؟
راست میگن کوه ب کوه نمیرسه ادم ب ادم میرسه
این همون سوالات خودت بودااااا  ناراحت نشییی اگه شدی هم بدرک  خخخخخخخخخخخ

به به دایی جمعه  سلاممممممممممممممممم آق دایی 

منو سوختن عمراااااااااا  بابا سوختن در کار نیست

شما که راست میگی اصلا معلوم نیستاااااااااااااا اصلاااا دایی
ممنونم از نصیحتت چشممممممم دایی

نه به خدااااااا بخاطر اینه که من صبح تا ظهرکلاس دارم و سرکارم  بعدظهرم یه کوچولو استراحت میکنم تا بیام به سوالا جواب بدم چون همراه با شکلکه  طول میکشه

1.عوااااااااا دایی خب معلومه هر چی آقامون بگه  منم میگم چشمممممممم

2. 4تا از بچه های روم منزه,نازنین زهرا,تیام,ریحوووون

3.دایی جمعه تو اجازشو قطعی بگیر اون وقت بهت میگم

4.دایی الان منظورت اینه که من پارتی بگیرممممممممم یعنی میگی  پارتی بگیرم منزه نازنین زینب سادات تیام مخصوصا مخصوصا پایه جمع ریحووون نباشه جناب انتظار  به بزرگواریه خودتون ببخشین جوونه یه چیزی میگه
حالا برای اینکه دلتو نشکونم نامه میدادم به دست سه تا از آقایون روم ولی  خانوماشونو دعوت میکردم جناب محمد طه(قمر خانوم) جناب یاران مهدی(باران عشق) و خانوم جناب انتظار

5.یه روزی جناب ادمین از این کارا انجام داد  منزه عصبانی میشه میزنتش و جناب ادمینو میندازه تو هوای سرده بیرون روم تا تنبیه شه و از پنجره روم بهش نگاه میکنه و میگه تا توباشی از اینکارا انجام ندی منو نازنینم میخندیم  منزه که خیلی خسته بود شب بخیر میگه و میگیره میخوابه  دایی جمعه هم که فرصت مناسب میبینه که هیچ مدیری تو روم نیست میره خصوصی دختراااااا اما اماااااا از قضا جناب انتظار تو روم مخفی بودن عصبانی میشن  میگن ما از دست تو چیکار کنیم خصوصی خانوما نرو خ نده دایی جمعه هم که خیلی میترسه به روی خودش نمیاره میگه چیییییییی کی چی شده  اما جناب انتظار زرنگتر از این حرفان عصبانیتر میشه و اخراجش میکنه  دایی جمعه هم زار زار گریه میکنه 
قصه ما به روم رسید   موعودم به جمعه نرسید

6.بابا میون دست زدن نظر میخای چیکاررررررر برو کنار دایی ماشالله 
ماشالله بچه هااااا
جو گرفته منووووووو
ماشالله دایی  دست دست
بابا یکی دوتا که کمه تقدیمش میکنم به همه بچه های رومممممممم

7.جناب انتظار,جناب ادمین,سرباز روم علی آقا
منزه,نازنین,ریحون

8. 4تا از بچه های روم منزه,نازنین زهرا,تیام,زینب سادات

10.برای نازنین نوشتم سلام عزیزم انجمنم دارم به سوالا جواب میدم فردا اومدی بخونش
آخرین اس هم از یکی از همکارام بود
انگار حرف "ر" اضافس به هر کس گفتم درکم کن,دکم کرد.....

11.جدییییییییییییییی توروخداااااااا دایی  از هر کی و هر چی شنیدی بابااااااا دمش گرمممممم خوب گذاشتت سر کارررررر
لفطا مدیران به شایعات رسیدگی کنن

12. 
 نه بابااا دایی این چه حرفیه خوشحال شدم سوال پرسیدین
عجب جواباییم گرفتی

ممنونم موفق باشید

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:08 بعداز ظهر