انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ویژه صندلی داغ: «منتظر موعود»

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ویژه صندلی داغ: «منتظر موعود»
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ بعد از ظهر [#11]
بانو
شماره عضویت : 490
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 2313
پسند ها : 368
حالت من :  Relax.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب من یک مسافرم - لبخند می زنی، اما دستی تکان نمی دهی..... ای کاش آن قاب، قاب پنجره بود.

سلام دوست گل جزغالم ههههههههه.اولا سلام دما خودت جزغاله ای

مشخصه که از اون صندلیای داغ بشه

1-اعتبار چیست؟
نمیدونم فهمیدی به منم بگو!!!!

2-چه جوری با روم و انجمن اینجا آشنا شدین؟داشتم وب گردی میکردم ازین جا خوشم اومد

3-آرزوی محالت؟تو سرعقل بیای

4- آرزوهایی که بهش رسیدی؟رفتن به کربلا و مکه

5-اهل سوتی دادن هستی؟اگه آره یه نمونشو بگو؟یادم نیس ولی اره خیلی سوتی میدم

شیش-یه جمله فلسفی بگو؟فلسفی؟؟؟ چی هست؟؟؟ خوردنیه؟؟؟

7-موضوع آخرین غیبتی که کردی چی بودو کی بود؟همینجا ازش معذرت بخاه و حلالیت بگیراون حلالیت بده که نیس ولی چون گفتی میگم   ازخودت معذرت میخوام

هشت-آخرین پیام گوشیت؟به روز غدیر خم از مقام لم یزلی /  به کائنات ندا شد به صوت جل
که بعد احمد مرسل به کهتر و مهتر /  امام و سرور و مولا علیست علی  عید غدیر خم مبارک

نه-یه جمله ی فلسفی؟پیرو سوال قبل فلسفی؟؟؟ چی هست؟؟؟ خوردنیه؟؟؟

10-اگه تو این دنیا خدا فقط اجازه ی برآورده شدنه یه آرزوتو بده اون چه آرزوییه؟اللهم عجل الولیک الفرج ظهور اقا امام زمان دعای همه مومنینه.
11-یه حدیثی که دلت میخاد بزاری بگو؟امام محمد باقر (ع):صله رحم خوش خلقی اورد ودست را باز کندو ذات را پاک وروزی را بیفزایدومرگ را پس اندازد.

12-اگه بخای تو گوش یه نفر بزنی اون چه آدمیه؟من اکثرا کسیو نمیزنم بیشتر بقیه منو میزنن چون من ضعیفم.

13-چه کاری بیشتر از همه عصبانیت میکنه؟کسی کسیو مسخره کنه.

14-چه کاری بیشترین آرامش رو بهت میده؟خواندن ذکر مخصوصا الا بذکرالله تطمئن القلوب

15-موسیقی چی گوش میکنی؟پاپ

شونزده- 4 بیت شعر از خودت بگو...واقعا از خودت باشه ها
جمعه ها میگذرند چرا نمیایی؟؟؟
همگان منتظرت هستند چرا نمیایی؟؟؟
دق کردم ازبس گریه کردم پس کی میایی؟؟؟
امیدوارم که این جمعه بیایی!!!

بسه دیگه خیلی فسفر سوزوندم
17-به نظرت من چرا بعضی از اعداد رو به حروف مینویسم؟ چون دوست داری!!!

هیجده-بیوگرافی خودتو بگو؟
نوزده-اگه بهت بگن اجازه داری به یک دوره ی تاریخی برگردی چه دوره ای هستش؟برای چی؟صفویه مبهوت معماریشم
20- یه جمله با این کلمات بساز :

من.تو.او.ما.شما.آنها.ایشان.بودند.نبودند.رفتند.نرفتند.غاز.خوردند.بردند.نبردند.رودخانه.دریا.کفگیر.ته دیگ.خیلی سخته

حالشو ندارم
21-نظرت در مورده بعضی از دخترایی که ته دیگ برنجشون سیاه میشه چیه؟علت چیست؟
حواسشون به ظاهرشون پرت میشه برا همین یادشون میره غذا رو گازه میسوزه دیگه
22-عضو بسیج مسجد محلتون هستی؟نظرت درباره بسیج و بسیجی چیه؟
خیر ولی دوستدارم باشم
23-کارت اهدای عضو داری؟
خیر ولی وقتش برسه میگیرم الان اختیارشو ندارم
24-دلت میخاد سرپرستی یه بچه یتیم و به عهده بگیری؟
خوانوادمون سرپرست 2دختر یتیم هست ولی خودم هنوز زود به سن قانونی بزار برسم بعد اینارو بپرس
25-مهمترین دغدغه ای که تو زندگی داری چیه؟
درسم
بیست وشیش-بهترین غذایی که درست میکنی چیه؟هیچی.همه ر. میسوزونم
نخیرماشپزیم خوبه بکوریه چشم تو
27-چه غذایی رو میسوزونی؟همه رو
بعضی وقتایادم میره غذارو گازه یکم تش میگیره
بیست و هشت-چنتا برادر خواهر داری؟
یه برادر
بیست و نه-تیکه کلامت چیه؟نیدونم خودت همش بامنی باید بگی!!!
بقیشو تو یکی دیگه میزارم

ویرایش ارسال توسط : فاطمه منتظر
در تاریخ : شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ بعد از ظهر

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:47 بعداز ظهر