انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « سعید 313»

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « سعید 313»
جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ بعد از ظهر [#24]
عضو
شماره عضویت : 1245
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 7995
پسند ها : 696
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (26).jpg

نوشته شده توسط : یا صدیقه شهیده »
گفتم تا وقتی عمرم به دنیاست سوالاتمو بپرسم

1- شیرین ترین شیطنت بچگیتون چی بوده ؟
یک روز بچه های محل داشتن پاستور بازی میکردن اقا اذهان منحرف نشه همون کارتایی عکس ماشین و موتور و .. اینا داشت بعد هرچی گفتم منو بازی ندادن منم رفتم د مپایی بابا بزرگمو پوشیدم خیلی بزرگ بودن بعد رفتم ی گوشه نشستم نقشه کشیدم وقتیبا دمپایی کارتارو زدن کارتا همه پخشو پلا شد منم همون موقع کف دمپاییمو خیس کردم و شروع کردم رو کارتا راه رفتن بعدشم رفتم خونه بعد کف دمپایی رو که نیگا کردم ی عالمه از کارتاشون چسبیده بود

اما
بازم اذهان منحرف نشه رفتم کارتارو به صاحبش پس دادم بهش گفتم فقط جهت رو کم کنی بود

2-پدرو مادرتون چه تعریف هایی ازتون میکنن ؟ با چه صفات و توانایی هایی موجب افتخارشون میشید ؟
بیشتر القابی مثل مهندس و امثال اون اخه هر چیزی تو خونه خراب میشه میارن پیش من میگن درست کنم انگاری من اچار فرانسم والا

3-آخرین باری که از خودتون ناامید شدین کی بوده؟ و سر چی ؟
صندلی جان بسوزون که این سوالو نمیشه جواب داد

4-غیرت از نظر شما یعنی چی ؟
غیرت یعنی محافظت از دین مذهب ناموس و ... کلا حفاظت درست و صحیح و به موقع از مقدسات

5-دوستدارید چطور بمیرید ؟ در چه سنی ؟
دوست دارم وقتی کلا حسابم با دنیا و خدا کامل تسویه شد اون موقع بمیرم حالا سنش مهم نیست تر جیحا تو غربت و حالا اگه شد شهادت

6-برید به 20 سال آینده, 
خب اون موقع شما قریب به 50 سال سن دارید, پدرومادرتون هم سایشون بالاسرتونه و پیر شدن, طوریکه نگهداری و مراقبشون پای شما باشه !
به گزینه ی بهزیستی یا خانه ی سالمندان فکر میکنید ؟ 
خانم پروگرمر از این خانم رو تو باز جویی هاتون از مجرمین استفاده کنین   
والا چه سوالایی میپرسن الان خود صندلی از شدت خنده یخ زد اتیشش خاموش شد
 درضمن 20 سال دیگه من 50 ساله نمیشم
نگهداری از پدر و مادرم هم بستگی ب شرایط اون موقع داره والان نمیشه تصمیم گرفت
در خدا هیچ کسیو محتاج کسی نکنه یا اخر عمری زمین گیر نکنه

7-چقدر انسان خوش مشربی هستین ؟ اهل بگو بخندو تفریح .
سعی میکنم همیشه تو برخورد هام با مردم ی لبخند کوچیکی داشته باشم چون خیلی موثره
و بیشتر خنده هام و شوخی هام بیشتر با کساییه که میشناسمشون و میدونم که ظرفیت دارن

8- اهل فیلم دیدن هستید ؟ چه نوع فیلمایی ؟( طنز,اجتماعی .. )( ایرانی , امریکایی , کره ای , ..) ؟
خیلی کم وقتشو ندارم ولی فیلم های طنز رو ترجیح میدم به فیلم های الان سینما و تلویزیون ایارن و جاهای دیگه
اون فیلم پاگنده  رو اگه یادتون باشه رو خیلی دوست داشتم

9-اینکه آدم ها چی در موردتون فکر میکنن چقدر براتون مهمه؟
خب سوالتون دقیق نیست
اینکه پشت سرم چی میگن خیلی مهم نیست برام اما تو بعضی موارد تر جیح میدم فقط بشنوم چی میکن چون گفته  های ادما تو شرایط مختلف یکم از شخصیت و سطح شعور و فهم ادما رو میرسونه

10-
تا چه حد بخاطر یه نفر حاضرین از خواسته خودتون کوتاه بیاین؟
خب اینم به خیلی چیزا بستگی داره نمیشه جواب داد
صندلی :اره منم موافقم این چ سوالاییه میپرسین خب

11- به نظرتون چرا اکثر آدما زود قضاوت میکنن و یک طرفه به قاضی میرن؟
شاید چون صبر ندارن و یا خیلی دلیلای دیگه
البته به نظر من دلیل اصلی بر میگرده به اینکه ما هنوز هم با اینکه خودمون رو شیعه میدونیم باز هم به توصیه های اخلاقی بزرگای دینمون عمل نمیکنیم

12-چرا تو جامعه ما هر کی اهل تجملات و بریز و بپاش نباشه زوری بهش انگ خسیسی یا نداری میزنن ولی نمیگن اهل اسراف نیست؟ شاید دلیلش از کوتا بینی و کم نظری مردم باشه یا چشمو هم چشمی یا ...
یا همون عقلشون به چشمشونه و این خیلی بده

13- مسافرتو با چی ترجیح میدین؟ (اتوبوس - ماشین شخصی - هواپیما - قطار)
اگه نزدیک باشه با موتور
خیلی از هوا پیما خوشم نمیاد قطار هم حتما باید کوپه شخصی بگیرم اتوبوس هم وقتایی که وسیله شخصی نباشه
در کل وسیله شخصی اولویت داره

14-تو زندگی بیشتر از چه کسی الگو برداری کردید؟
یک شخص خاص نیست همیشه سعی کردم همه رفتار های ادما رو خوب ببینم و از بینشون رفتار های خوب و پسندیده رو جدا کنم و بهشون عمل کنم

15-چقدر خودخواه هستید ؟ تو چه زمینه هایی خودخواهیتون عود میکنه ؟

16-نظرتون درمورد این نیازمندان گوشه کنار خیابون چیه ؟ به جمله ی " دستی که به طرفت دراز شده رو هیچوقت رد نکن" چقدر معتقدید ؟
تا جایی که بتونم به هر روشی سعی مینکنم دست کسی رو رد نکنم حتی دستی رو که به سمتم دراز نشده هنوز
البته باید دقیق کمک کرد چون خیلی ها نیاز ب کمک ندارن و خودشون از پس خودشون بر میان فقط تنبلن
و بعضی هایی هم که نیاز ب کمک دارن نا شناخته موندن

17-معمولا وقتی عصبانی میشید,تو اوج عصبانیت چیکار میکنید ؟ معمولا چی باعث عصبانیتتون میشه ؟
وقتی عصبی میشم ب هیچی فکر نمیکنم و تصمیمی نمیگیرم چون معمولا تصمیما تو این شرایط اشتباه در میاد

18-چقدر اهل شعار دادن تو زندگیتون هستین ؟ حرف زدن و عمل نکردن !
سعی میکنم تجربه و حرف ها و عبرت هایی که احساس میکنم تو شرایط مختلف به درد افراد میخوره رو بهشوم بگم هر چند هنوز خودم بهشون عمل نکرده باشم
چون ادم قرار نیست همه چیو حتما عمل کنه تا به زبون بیاره ممکنه بعضی چیز ها هنوز شرایطش پیش نیومده باشه برای ادم

19-همیشه در خلوتتون به چه چیز هایی فکر میکنین؟ مخصوصا" شب ها قبل از اینکه بخوابین؟!
به اینده و اینکه سعی میکنم خودمو برای هر اتفاقی اماده کنم تا بتونم در صورت اینکه هر اتفاقی افتاد بتونم در برابرش مقابله کنم

20-شهرها و کشورهایی که مسافرت رفتید کدوما بود و یک خاطره بگید! 
اووووف خسته شدم خخ

بیتشر شمال و قم رفتم خاطره:
تو این عکس شب اولی بود که بعد از مدت ها با خونواده خودم رفته بودیم جمکران و  من از تو ماشین ی عکس خوشگل گرفتم که تا عمر دارم یادم نمیره اون لحظه رو

ها .. از اونجایی که قصد کردم جزقالتون کنم , بازم میام ینی
نه ممنون مزاحم نمیشم ینی

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:16 پیش از ظهر