انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ قبل از ظهر [#22]
ناظر انجمن زبان
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : mohadeseh »
سلام منم اومدم همکار و برادرمهربان 1خوش اومدین به صندلی داغ==>سلام محدثه خانم زحمت کش درخدمتم ممنون
بدون فوت وقت میریم سراغ سوالها==> بفرمایید

تاحالا شده غذات بسوزه؟==> مگه املت و نیمرو هم میسوزه؟== بله شده

چه نوع غذاهایی بلدی بپزی؟ (ذکر 5 مورد کافیه)====> اووووه من یعنی بیشتر از5 تا بلدم مگه!!خخخخخ خب راستش بلدم ، ولی نه خیلی حرفه ای
مثلا استانبولی، و گذاشتن برنج خالی با خورشت نیمرو بلدم خخخخخ دیگه چیکار کنیم دیگه چون گفتید 5 تا ما به همون دوتا بسنده میکنیم

بعد از خدا کی رو بیشتر از همه دوست داری؟ ائمه و خانواده

چقدر برای خودت وقت میزاری؟ کل عمرمو خخخخ من تا وقتی که زنده هستم وقتم برا خودمه دیگه ولی شاید منظورتون این بوده که چقدر
پای ایینه وامیستم به خودم میرسم!!؟!؟؟ نه؟؟؟!

چقدر برای دوستان وقت میزاری؟ تا جایی که لازمشون باشه و بهم نیاز داشته باشن

چقدر برای خانواده وقت میزاری؟ تا جایی که کار داشته باشن باهام و نیاز داشته باشن

چقدر برای خدا وقت میزاری؟ اخ اخ اخ نگید منه گناه کار  خیلی کم خیلیییییی کم

مامانت هر چی درست کنه میخوری یا میگی من اینو دوست ندارم؟نه  من همه رو میخورم با ولع و تشکر فراون اخرشم میگم مادر این انگشتای من کو پس؟ میگه: منظورت چیه میگم: از بس خوشمزه بود انگشتامم خوردم در قلب منی مادر

غذای بیرون یا غذای مامان؟ فقط غذای مادرولی غذای سنتی بیرون رو هم میشه خورد خخخخخ

کتاب یا بازی کامپیوتری؟ بازی کامپیوتری اصلا!!! کتاب

از امپول میترسی؟ بله بدم میاد

اگه خون ببینی غش میکنی؟ غش نه ولی حالم بد میشه

چقد سرت تو گوشی موبایله؟ خیلی کم تر از بقیه، بدم میاد سرم تو گوشی باشه خودم دیگران نهی میکنم از اینکار

نظرت راجب فتح علی شاه قاجار چیه؟  خدا بیامرزدش

اوقات فراغتت بیشتر چجوری میگذره؟ چت، ورزش، مطالعه زبانو....

چقد تلویزیون میبینی؟چند ساعت؟  شاید هفته ای 4 ساعت کم تر خیلی کم میبینم خوشم نمیاد

وقتی معلم نیاد عکس العملت چیه؟ معمولی نه خوشحال میشم نه ناراحت

بعد از ظهر چهارشنبه رو دوست داری؟ اگه حالم خوب باشه دوستش دارم خخخخ بله خیلی

گچ یا ماژیک؟ برا چه کاری؟ خخخخ خب گچ یه صفای  دیگه داره

نماینده کلاس شدی؟ بله منو به زور نماینده میکردن خودم انصراف میدادم خوشم نمیومد

اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی؟ قضاوت زود  ...

نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟عالیه.  تا گور

دست خطت چطوره و ی عکس ازش بگیر؟‌ دست خطم بدک نیست عکسشم حالا اگه مایل بودید بعدا....

موقع ناهار دوست دارید باکی ناهاربخورید؟ با خانواده  انتظار داشتید چی بگم؟

بهترین هدیه ای که تاحالا گرفتی؟از کی؟ یه ماشین خوشگل موشگل وقتی بچه بودم تولدم بابام خریده بود

چی دوست داری کادو بگیری؟ هرچیزی که  خود طرف  لازمش باشه بیشتر عطرو ادکلن خوبه
کسی تاحالا مهربونی برات قاب کرده بهت کادو بده؟ اوه اوه محدثه خانم این سوالا رو باید بعد از 4 الی 5 سال بپرسید بخدا بله معلم هام

معمولا با کی میری خرید؟ با برادرم

در خرید مشکل پسند هستی؟ خیر

بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟ برای خدا  شبا تنهایی میرم تو حیات و....

تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟بزنم؟ وای محدثه خانم  من نزدم کسیو ولی برادرم منو میخواست تو استخر بکنه تو اب و شوخی.... منم عکس العمل قاطع نشون دادم و دفاع و در نهایت حمله... و فرار طرف مقابل

وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ پدرو مادرم و مسلمانان غزه و...

برزگ ترین شکستی که داشتی؟ یه بار نمیدونم چرا مادرمو ناراحت کردم خیلیییییییییی ناراحت شدم حتی قلبم شکست

بزرگترین آرزوت چیه؟ اینکه من به جایی برسم که بتونم هم برای اسلام هم برای ایران  کارای بویژه ای بکنم و انقدر ثروت داشته باشم که بتونم مدارس، مساجد و حسینیه های فراوونی بسازم...

وقتی دلت میگیره سراغ کی میری؟ خوده خداو مادرم

وقتی عصبانی هستی چیکار میکنی؟ سعی میکنم خودمو کنترل کنم  و به خدا فکر کنم

اگه بخای محکم بزنی تو گوش یه نفر  اون کیه و به چه علتی ؟ امریکا به علت اینکه خیلی  شکر زیادی خورده

آخرین مسیج گوشیتو چی بود..بنویس اینجا و از طرف کی بود؟ از طرف تنها ترین سردار گفته که  عاشق کی شده بودی؟
فقط بخاطر ترس از سوختگی گفتموگرنه نمیگفتم

آخرین بار کی کتک خوردی؟از کی؟برای چی؟راستشو بگیا===>راستش یادم نیست کی کتک خوردم اها!!! یه برادر کوچکی داریم هر روز منو کتک میزنه منم که چیزی بهش نمیتونم بگم صورتمو چنگ میندازه و گردنمو

اگر بخای به یکی ضد حال بزنی...چه ضدحالی میزنی؟ میگم خب!خخخخ

یه شکایت از خودت به خدا---یه شکایتم از خدا به خودت؟؟؟من از خدا شکایتی ندارم ولی از خودم شاکی هستم بخاطر اینکه نعمت هایی رو که خدا در اختیارم گذاشته اونطور که باید  استفاده نکردم....

آرزوی برآورده نشده؟آرزوی برآورده شده====> یادم نیست  راستش ولی ارزوی براورده نشده رو هم بالا گفتم

دغدغه این روزهای اقا ایلیا چیه؟ازدواج اسان جوانان!!!

10سال بعد اقا ایلیا110 زندگی اش چه جوریه؟ انشاءلله که خوبه

اگه بهت بگن یه هفته وقت داری برا زندگی کردن چیکار میکنی تو این یه هفته؟خب زندگی میکنم سعی میکنم صله رحم کنم چون طول عمرو زیاد میکنه و خیلی کارای دیگه برای سبک کردن سنگینی گناهام و طلب حلالیت....

اگه به خودت بخوای تو بندگی خدا از 0تا 100امتیاز بدی چند میدی؟ بااجازه جز 0 عدید رو نمیتونم بگم
دوست داری کی رو ببینی از بین ادمای رو این کره خاکی اما نمیتونی؟  هرکسیو که دسوت داره منو ببینه ولی نمیتونه...
دوس داری از بین مرده ها که منظورم فوت شده هان کی رو تو خواب ببینی؟ مادر بزرگموو پدر بزرگمو
اولین خاطره کودکی که یادته بگو؟ اتش زدن خونه عمو جان با  بازی با کبریت و....
با کدوم یکی از اعضای خانواده ات صمیمی تری یا باهاش راحت تری؟  همشون
3تا از رفتارهای که وجود داره تو خلقتون اما دوسش نداری رو بگو؟ تو جایی که بهم ریخته هستش نمیتونم درس بخونم در حالی که خیلی میتونن اگه منم بتونم بهتره.... رفتارام بد زیاد داره  اینم هست که گاهاشیطان میره تو جلدم بعد زود قضاوت میکنم....
3تااز رفتارهای که وجود داره تو خلقتون دوسشون داری رو بگو؟ اینارو در صورت وجود من نمیگم خودشما و بقیه کاربرا بگن خواهشا
تابه حال اشک شوق داشتی ؟بگو واسه چی بود؟ نه بابا اینا برا فیلماست خخخخخخ نه یادم نمیاد شایدبعد این باشه

اگه یه نامه بخوای بنویسی به همسر اینده ات بهش چی میگی ازش چی میخوای،حرفات چیه بهش؟ بهش میگم  لطفا خودتونو از نگاه های نامحرم حفظ کنید و شبکات اجتماعی عضو نشید!!! و ازشون خواهش میکنم که امانتی  رو که در وجودشون خدا قرار داده صحیحو سالم  به صاحبش که همون همسر ایندشون هست برسونن
اگه بهت 2تا بلیط سفر بدن 1خارجی و 1هم داخلی کجا میری باهاش؟ خارجی کربلا ، داخلی مشهد
بیکاری هاتو چه جور پر میکنی؟ با برنامه ریزی برای اوقات پر مشغله
چه جور اهنگهای رو بیشتر میپسندی؟ سنتی و پاپو انگلیسی، پاپ های ملایم نه خاک توسری
کجای ایرانو بیشتر دوس داری؟ شمال ایران و دریای خلیج فارس
رنگ مورد علاقه ات چه رنگیه؟ بنفششششششششششش

اقا ایلیا چه رنگیه؟ وا مگه من مدادم؟ ،فقط بنفش

زندگی اقا ایلیا  چه رنگیه؟ ان شاءلله که آبیه

دوست داشتی جای کدوم یکی از اعضای یاران منتظر بودید؟ اوه اوه جای هیچ کدوم دوست دارم همیشه کنارشون باشم و ازشون چیزای خوب یاد بگیرم
بیشتر بیشتر دوست داری عروس شدن کدوم یکی از بچه هارو ببینی ؟ عروس شدن هر کدوم که زیاد دوست داره عروس بشه ولی بیشتر عروس شدن  همه رو ببینم خخخخخ
چن نفر از بچه های اینجا رو از نزدیک دیدین؟؟ کیا رو دوس دارین از نزدیک ببینین؟؟ چند نفری میشن ، همه رو
نماز صباتون اول وقته؟؟ .....
به نظر شما تو ازدواج پسرا سخت گیر ترن یا دخترا؟؟هردکدوم باید سخت گیریای خودشونو داشته باشن ولی یه عده دخترای بد هستن که سخت گیریای الکی میکنن که این رو نمیپسندم چون باعث پایین اومدن امار ازدواج میشه مثل ماشین خونه  بزرگ و....
چرا بابا ها بیشتر قربون صدقه دخترا میرن مامانا بیشتر قربون صدقه پسرا؟؟ چون میخوان حس حسادت بچه هارو بر انگیخته کنن  و ضربدری کار کنن خب خلقت خداست دیگه  کلا اینطوریه
آخرین کتاب غیر درسی که خوندین چی بوده؟؟ پریساتیس و شمشیر خدایان
دوس دارین مهمان بعدی صندلی داغ کی باشه؟ زینب خانم، محمد طاها و سردارو...
دوس داشتین دختر بودین؟؟ نه  ولی شاید جالب باشه  تجربش خخخخ

توی دنیا لبخند چه کسی رو بیشتر از همه دوست داری ؟ و چقدر برای خندیدنش تلاش کردی؟ مادرمو پدرم، خیلیییییی

10نفر از اعضای انجمن و چتروم رو بارسم شکلک توضیح بدید===> اوه اوه  من رسم ش
کل کلا از اول اهمیت نمیدادم چون نمرش کمه صرف نظر میکنم  همه رو میشناسید دیگه خخخخخخخ

نظرتون درباره من چیه و ی انتقاد به من بکنین و منو با ی شکلک نشون بدین

پانزده ریاضی دان معروف دنیا رو نام ببر؟؟؟بازم نگی بلد نیستما باید جواب بدی؟
عه! محدثه خانم شما قرار شد سوال در مورد خودم بکنید درمورد ریاضی دانان دنیا خب   شرمنده قوانین صندلی داغ رو بخونید ببینید چی گفته انتقاد هم من تو ملا عام نمیتونم بکنم  شرمنده  نظرمم در مورد شما: شماهم به جای خواهری ارادت دارم خدمتتون موفق باشید

دوست داری بازم بیام ازت سوال کنم ؟؟؟ اگه شما دوست داشتید حتما بپرسید

خب فعلا بسه ولی حتما بعدا هم میام===>منتظرتون هستم موفق باشیدو دستتون درد نکنه بابت سوالات...

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:45 بعداز ظهر