انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » نمایش پست: مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « ايليا 110 »
سه شنبه ۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ بعد از ظهر [#29]
ناظر انجمن زبان
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

نوشته شده توسط : محمدELE »
سلام====> سلام مجدد  اقا محمد  برادر بزرگوار
دوباره اومدم ====>welcome back
خب بدون فوت وقت بریم سراغ سوال ====> go ahead man
تو اينترنت بيشتر چه سايتهايي رو میبینید؟===>  انجمن ها، چتروم ها، تصاویر و خدانک ها، وبلاگ بعضا، سایت های دانشگاه ها، شایت های اموزش زبان داخلی و خارجی و .....

اخلاقتون چطوره؟=====> نمیدونم والله شما باید بگید. خوبه؟؟؟

یه خاطره بگید؟یه بار با بچه ها قرار گذاشته بودیم بریم بیرون ، بهار بود 5 نفر بودیم میخواستیم باربیکیو ببریم.... به هر شکل رفتیم و هوا بقدری افتاب و گرم بود که نمیشد گاها تحمل کرد ، ما مشغول روشن کردن اتیش بویدیم....  اتیش تازه پاگرفته بود  و ما داشتیم تا چوبا زغال میشن عکس میگرفتم باهم یهو هوا به کلی زیرو رو شد!!! بارونی اومد که من یه چیز میگم و شما یه چیزی میشنوید یه چادر هم برا اطمینان برده بودیم سریع بازش کردیم رفتیم داخلش دقیقا نیم ساعت بارون بکوب اومد، ما داخل نشسته بودیم ولی بارون دیگه به داخل هم نفوذ کرده بود  هیچی دیگه خیس خالی شدیم دست جمعی و چاره ای هم نداشتیم، بعد از اینکه بارون افتاد، رفتیم یبرون دیدیم اتیش هنوز یه نیمچه جونی داره  دوباره بپاش کردیم مثل اینکه فیلمو میکشن جلو همه چیز سریع میشه ها، اونطوری غذارو اماده کردیمو خرودیم.... بعد ما هنوز تموم نکرده بودیم ، مجدد بارون داشت شروع میکرد که ما دیگه زود جمع کردیمو خدانگهدار اتفاقا عکسشم دارم ولی نمیشه گذاشت ..... هیچی دیگه با بچه ها هر موقع میریم بیرون بارون هم با ما میاد!!   تصمیم گرفتیم هر جا خشکسالی شد ما بریم اونجا بریم پیکنیک.... شرمنده سرتونو درد اوردم

چی شد نشستید روصندلی داغ؟ صبا خانم گفتن معرفیتون کنم ما هم مخالفت نکردیم...

شماره پاتون؟47

تا حالا خلاف کردین؟ چه نوع خلافی؟ مو که همش خلاف میکنم برادر خخخخخ  باید بپرسی تابحال کار درستی کردی؟؟؟؟

يه سوتي خفن که تا حالا دادين: سوتی  راستش یادم نمیاد زیاد سوتی نمیدم سوتی برا اونایی هستش که زیاد حرف میزنن من معمولا خیلی حرف نمیزنم و دیگران اینو میذارن پای خجالتی بود، متاسفانه یادم نمیاد سوتی.....

يکي از به يادموندني ترين خاطراتي که تو اين سايت داريد چيه؟ اینکه با دوستانی مثل شما و برادرای گل و بانوان بزرگوار و مطلع از  علوم مختلف اشنا شدم و تونستم کنارشون فعالیت ناچیزی داشته باشم...

از لحاظ سطح سواد و هوش چند به خودتون میدید؟؟ ازچند نمره؟؟؟؟؟؟؟ سواد که هنوز مشغولیم  ان شالله وقتی  رسیدیم پای گور این سوالو بپرسید تا بگم و نمره کل رو هم بگیدا
هوش هم  باید باز دیگران جواب بدن ولی بد نیست....

گفتین که عاشق شدید درسته؟ خب چیکار کردید؟ نتیجه چی شد؟===> بله، هیچی ، هیچی

رفتاری که ازارتون میده ؟ دورویی و بی احترامی و قضاوت زود

اعتبار چیست وچرا!؟ اعتبار  اعتبار است چون اعتبار است   از اون سوالا بودا جواب منم از اون جوابا بود

چطور با اینجا آشنا شدین؟ به وسیله یکی از ناظران اینجا به نام اقا  محمدطاها  برای اموزش زبانو.....

آخرین پیام گوشیتون؟ اوه اوه  اطلاعات گوشیمو همهر و فهمیدید که  سردار هم پرسید همینو ولی الان یکی  پیام داده که چرا پیام هاتو میذاری تو سایت خخخخخخخ منم جواب دادم چشم دیگه نمیذارم

آخرین دروغی که گفتید چی بود؟برای چی بود؟نتیجش چی شد؟ راستش دروغ گفته باشمم اینجا نمیگم چون بازگو کردن و علنی کردن گناه ، گناه رو چند برابر میکنه عذابشو ولی یادم نمیاد دروغ کی گفتمو چی بودو چیشد.....

یه سوال به انتخاب خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید===>  به نظرتون اگه جنگ بشه شما برای دفاع از کشور میرید؟ اگه زنده باشیم  با کمال میل.....

تاحالا از نزدیک اسلحه دیدین؟ بله خیلی تیر اندازی کردیم شاید نزدیک 30 الی 40 بار با کلاش ولی دوشکا ، تیربار ، ارپی چی، قناسه رو فقط اموزششو دیدیم و با تفنگ بادی هم که تا دلتون بخواد ......

خونتون فرغون دارین؟ اگه دارین چه رنگیه؟؟(برگرفته ازسوالات سردارعلی ) خونه نه ولی دامداریمون هست نارنجی خدا حفظ کنه داداش سرداره گل رو

کارایی ار پی جی ۷ چیه؟؟ برای تخریب  مواضع دشمن به کار میره از جمله  تانک ، سنگر و جمعیت.....

دلتون میگره چیکار می کنید؟  میرم حیات قدم میزنمو، گریه  برای خدا..... و دردو دل با خودش

با کدوم یکی از این شبکه های اجتماعی آشنایید واز کدوم استفاده میکنید:
لاین   واتس اپ   تانگو   کوکو   وایبر  ساینا  بیی تالک   فانوس  تلگرام   هایک  انار  بیسفون   اینستاگرام  فیسبوک   گوگل پلاس  توییت فیس نما   نیم باز  و... 
قرمز هارو اشنایی دارم
آبی هارو استفاده میکنم

تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادین؟ خیر سوتی های دیگرانو  توجیح کردم ولی اینکه خودم  بدم نه

یه جمله تقدیم به امام زمان :خیلی دوست دارم از یاران واقعیتون باشم  شفاعت مارو پیش خدا بکنید برای ما دعا کنید .....

از چه کاری خوشتون میاد؟از چه کاری بدتون میاد؟ از امر به معروف و نهی از منکر و اشتی دادن دیگران خوشم میاد، از قضاوت زود و ندانسته هم خیلی بدم میاد

اگه بگن جمعه همین هفته روزظهورآقا هست،چیکار میکنید؟ سعی میکنم خودمو اماده کنم و توبه کنمو کارای خوب انجام بدم و خداروشکر میکنمممممممممممممممممم چی از این بهتر!!؟ یه عمر دعامون همین بوده

این کلمه GLXکه روی همه چیزی دیده میشه چه معنایی داره؟  مدل یه سری گوشی های ایرانیه معناشو نمیدونم راستش همچنین ماشین...

بهترین و بدترين خاطره اي كه تو انجمن یاران داشتين===> بهترینش اینکه یه خانمی با من بد حرف زد من بجای اینکه مثل خودشون جوابشونو بدم فقط سکوت کردم بعد خودشون اومدن خصوصی و معذرت خواهی کردنو حلالیت خواستن....
بد ترین ش اینکه من باعث شدم  یکی زا کاربرا از دستم ناراحت بشه ....

بخش مورد علاقه اتون تو انجمن چيه؟  راستش همه جاش خوبه و عالی ولی من طب سنتی رو خیلی دوست دارم

دوست داريد کي بياد تو صندلي داغ ازتون سوال بپرسه؟؟ دوست دارم خوده ادمین بیاد و منزه خانم وقمرخانم و جناب سینا و حریم خانم و بانوی آفتاب ، پسر آفتاب، سید 110، سعید 313 و .....

what are you doing now? =====>I am writing your answers in hot chair...lol

هفت چیزو نام ببرید که تو جهان وجودش الزامیه ====>  پروردگاری مدبر ( خدا)، چراغ راهنما برای ما( ائمه و نبوت)، دلخوشی، تلاش، اکسیژن، موفقیت، همسر خوب و ارامش

کدوم یکی از دعاها بیشتر به دلتون میشینه؟ الهم عجل لولیک الفرج- ربِّ زِدنی علما

بزرگترین دروغتون چی بود؟ به دوستم گفتم دوستت ندارم

ان شا الله داماد بشید====> شماهم همینطور برادر گلم امیدوارم همه جوانان چه دختر چه پسر  خوشبخت بشنو  بتونن انتخاب همسر رو درست انجام بدن....
ولی اگه عروسیتون دعوتمون نکنید ان شاءالله (زن ذلیل) بشید====> شما تشریف بیارید مراسم برا خوتونه ان شاءلله دعوت هستن همه یاران منتظر به شرط اینکه منت بذارن سرمونو تشریف بیارن

موفق و مؤید باشید====> متشکرم ممنون بابت سوالات....

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:46 بعداز ظهر