انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش دانلود » کتاب » نمایش پست: یک جرعه کتاب

نمایش موضوع به شکل عادی
اطلاعات نویسنده
یک جرعه کتاب
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ بعد از ظهر [#4]
بانو
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

آموزه هایی برای بهتر زیستن

من آموخته ام : وقتی کسی چیز ناخوشایندی درباره من می گوید من باید به گونه ای زندگی کنم که هیچ کس آن را باور نکند.

من آموخته ام : اکثر چیزهایی که باعث دل نگرانی من است هرگز رخ نمی دهد.

من آموخته ام : که هر دستاورد بزرگی روزگاری غیرممکن به نظر می رسیده است.

من آموخته ام : که بزرگترین مبارزه در زندگی این است که تصمیم بگیرید چه چیزی مهم است و از بقیه چیزهای دیگر صرف نظر کنید.

من آموخته ام : که بدون ریسک کردن شما نمی توانید یک قهرمان شوید.

من آموخته ام : که در شمارش اهانت هایی که دیگران به من می کنند خیلی سریع هستم اما به ندرت درباره لطمه ای که من به دیگران وارد کرده ام می اندیشم.

من آموخته ام : که یک معیار اخلاقی به اندازه یک قطب نما قابل اعتماد است.

من آموخته ام : که شما نباید خود را با بهترین کاری که دیگران می توانند انجام دهند مقایسه کنید بلکه بهترین کاری که خودتان می توانید انجام دهید مقایسه کنید.

من آموخته ام : که شما نمی توانید به کسی پول بدهید تا برای شما تجربه کسب کند.

من آموخته ام : بهترین کاری که پدر و مادر می تواند انجام دهد این است که فقط نیمی از کار را انجام دهند.

من آموخته ام : که مردم به خودشان اجازه می دهند فقط آن اندازه موفق باشند که فکر می کنند سزاوارش هستند.

من آموخته ام : که اگر شما بدترین ها را در زندگی و مردم جستجو کنید آن را پیدا خواهید کرد ولی اگر به دنبال بهترین ها باشید آن را هم پیدا خواهید کرد.

من آموخته ام : که جذابیت برخورداری از رفتاری مثبت همدلی و همیاری با دیگران است و کاری به جراحی پلاستیک صورت و دماغ ندارد.

من آموخته ام : که موفق بودن در محیط کار اگر به معنای شکست در خانه باشد بی ارزش است.

من آموخته ام : اگر چیزهای جدید را امتحان نکنی ، چیز جدیدی نمی آموزی.

من آموخته ام : شخصی که می گوید نمی توان این کار را انجام از بودن شخص دیگری که همان کار را انجام می دهد ، متحیر می شود.

من آموخته ام :جدیت در کار ، مقصد را نزدیک تر میکند.

من آموخته ام : که مردم با من همان گونه رفتار می کنند که من به آنها اجازه می دهم.

من آموخته ام : که اگر کودکی در خانه مورد محبت و توجه قرار نگیرد ، سراغ آن را در جای دیگر می گیرد.

من آموخته ام : آنچه کودک در خانه می آموزد تا لحظه مرگ با وی خواهد بود.

من آموخته ام : که هر چند ممکن است برای عیب جویی و غرغر کردن دلیلی وجود داشته باشد ، ولی هیچ گاه وضع را تغییر نمی دهد.

من آموخته ام : که اگر مشکلی وجود نداشته باشد ، فرصت و موقعیتی هم وجود ندارد.

من آموخته ام : که اگر واقعا می خواهید کار مثبتی برای برای فرزندان تان انجام دهید ، باید زندگی زناشویی خود را بهبود بخشید.

من آموخته ام : که یا شما رفتار خود را کنترل می کنید یا آن شما را کنترل می کند.

من آموخته ام : که اگر می خواهم شرایط و موقعیت های زندگیم بهتر شود من هم باید بهتر شوم.

من آموخته ام : که مادر خوب بودن ، بهترین شغلی است که یک زن تاکنون داشته است.

من آموخته ام : که نحوه رفتار مردم با من ، بیشتر انعکاس نحوه نگرش آنها نسبت به خودشان است تا نحوه نگرش آنها نسبت به من .

من آموخته ام : که تمام زنان دوست دارند گل هدیه بگیرند به ویژه وقتی که دلیل به خصوصی وجود نداشته باشد.

من آموخته ام : که بیشتر اوقات ، نگرانی ها جانشینی برای عمل است.

من آموخته ام : که هنگامی فرا می رسد که باید از غم گساری بخاطر مرگ عزیزی دست کشید و به زندگی خود پرداخت.

من آموخته ام : که شما باید زندگی خود را سرشار از تجارب و نه عذر و بهانه کنید.

من آموخته ام : که درون هر شخص بدی، شخص خوبی هست که سعی می کند بارز شود.

من آموخته ام : که اگر شما خود را و آنچه که هستید ، دوست داشته باشید، آن وقت با هر کسی که آشنا می شوید ، صرف نظر از اینکه چه کسی است او را دوست خواهید داشت.

من آموخته ام : که داشتن همسری مهربان و وفادار ، بزرگترین سرمایه زندگی یک مرد است.

من آموخته ام : که هر وقت خشمگین بودم بدترین تصمیمات را گرفته ام.

من آموخته ام : که هر چیز بزرگتری بهتر نیست و هر چیزی که سریع تر پیش می رود لزوما پیشرفت نیست.

من آموخته ام : که اکثر مردم در برابر هر تغییری مقاومت نشان می دهند ، ولی این یگانه چیزی است که باعث پیشرفت می شود.

من آموخته ام : که انتقام گرفتن ، فقط اجازه می دهد تا افرادی که به شما لطمه زده اند به شما بیشتر لطمه بزنند.

من آموخته ام : که اگر از خودتان بهترین ها را ارئه نکنید ، نباید از زندگی انتظار بهترین ها را داشته باشید.

من آموخته ام : که وقتی شما واقعا نمی خواهید کاری انجام دهید ، برای مطالعه درباره آن جلسه تشکیل می دهید.

من آموخته ام : که یک معامله خوب فقط وقتی یک معامله خوب است که برای هر دو طرف معامله ی خوبی باشد.

من آموخته ام : که مهم نیست چه اتفاقی برای مردم می افتد ، مهم این است که آنها درباره آن ، چه می کنند.

من آموخته ام : اگر چیزهای جدیدی را امتحان نکنی ، چیزی جدیدی نمی آموزی.

من آموخته ام : که تشویق یک آموزگار خوب ، می تواند زندگی شاگردی را دگرگون کند.

من آموخته ام : که شما همیشه باید عزیزان خود را با کلمات مهرآمیز و مملو از عطوفت ترک کنید. زیرا ممکن است این آخرین باری باشد که شما آنها را می بینید.

من آموخته ام : که وقتی کسی می گوید موضوع بر سر پول نیست بلکه بر سر اصول است ، معمولا موضوع بر سر پول است.

من آموخته ام : که هر چقدر شخص احساس گناه بیشتر می کند ، نیاز بیشتری دارد تا دیگران را مقصر بداند .

من آموخته ام : راز شاداب پیر شدن در این است که هرگز شور و اشتیاق خود را برای آشنا شدن با افراد جدید و دیدن مکان های جدید از دست ندهید و در نهایت من آموخته ام که هنوز چیزهای زیادی هست که باید بیاموزم.

خدایا !

من آموخته ام با تو بودن چقدر آسان است

من آموخته ام در کنار تو بودن یعنی همه چیز

من آموخته ام با یاد تو بودن یعنی اندیشیدن در عمق

من آموخته ام تو را صدا کردن یعنی آرامش خاطر

خدایا کمکم کن تا بیاموزم این زندگی را ، که تو به من

هدیه کرده ای ، شاداب تر و سالم تر بسازم

و خدایا من آموخته ام که در هر لحظه به درگاه تو

نیایش کنم و شکرگزار دریای بیکران رحمت تو باشم.

« جکسون براون »

کتاب به بلندای فکرت پرواز خواهی کرد از مسعود لعلی

گزارش پست !

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:24 بعداز ظهر